środa, 31 grudnia 2014
Co ważnego w nowym 2015 ?

Baran

Mistrz i uczeń

Rok 2015 to dla was czas w którym cierpliwość i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań będzie tym czego świat  od was wymaga.

Może nie wszystkie wasze sprawy zawodowe czy uczuciowe znajdą szczęśliwy finał w tym roku ale jeśli zasiejecie ziarno i będziecie jej systematycznie pielęgnować jest szansa że w przyszłym roku zbierzecie plony swoich działań.

Bardzo dobry czas dla osób podejmujących naukę choćby w formie kursu czy szkolenia.Równie dobry moment dla rozpoczynających staże zawodowe czy praktyki.Możecie też liczyć że traficie na mądrego szefa bądz wykładowcę.

Byk

Milczenie

W tym roku musisz pamiętać aby pewne sprawy zachować dla siebie.Nie zawszę warto dzielić się swoimi planami czy marzeniami z innymi ludzmi i właśnie takie przesłanie niesie ta karta.

Skup się raczej na uważnym słuchaniu bo nawet jeśli coś nie do końca cię interesuję może się okazać ,że w przyszłości to czego wysłuchałeś stanie się rozwiązaniem twojego problemu.

Parą z dużym stażem karta niesie pokój i porozumienie bez słów.

W pracy zachowaj ostrożność w tym z kim i o czym rozmawiasz.

Bliżnięta

Sprzeczność


Trudny bo dość chwiejny emocjonalnie rok. Czeka was sporo wyborów w każdej z dziedzin życia. Chwilami możecie czuć się rozerwane wewnętrznie czy kierować się intuicją ,czy logiką?

Będziecie musiały znależć złoty środek na wasze problemy.

Poszukujący miłości mogą trafić na kogoś kto jest ich całkowitym przeciwieństwem jeśli będziecie zainteresowane związkiem rok upłynie wam na poszukiwaniu punktów wspólnych dzięki którym możecie stać się swoimi dopełnieniami.

Rak

Rodzina


Rodzina i dom czyli to co Raki cenią najbardziej zdominuje ich 2015 rok.

Związki be dzieci mogą w tym roku zdecydować się na potomka lub po prostu dotrą do was wieści o powiększeniu waszej rodziny.

Czeka was czas wielu uroczystości, spotkań w gronie najbliższych i właśnie tam poczujecie się jak przysłowiowe Ryby w wodzie.

Lew

Strateg

W tym roku będziecie planować każdy swój ruch czy to zawodowy czy prywatny.Do żadnej ważnej czynności nie podejdziecie bez przygotowania także chcąc nie chcąc pochłoną was przepisy,druczki kruczki wszystko po to by nie dać się zaskoczyć.

Spontaniczność wam nie  grozi ;)

Panna

Pytanie Grala

To rok w którym staniecie się bardziej wrażliwe, uczuciowe. Wasze uporządkowanie odejdzie troszkę na bok bo pozwolicie emocją przejąć pierwsze skrzypce.

Samotne Panny otworzą swoje serce na nową miłość a te które zostały zranione znajdą odpowiedz i zrozumienie dla zaistniałej rzeczywistości.

Waga

Przekora

,,Na złość mamię odmrożę sobie ręce,,... tylko po co? Dużo w was będzie gniewu i braku akceptacji dla drugiego człowieka.Czeka was sporo sporów , kłótni , które potem okażą się całkowicie bezzasadne .

Warto w tym roku popracować nad emocjami wyrażaniem gniewu i uwalnianiem się od niego w sposób bezbolesny dla innych osób.

Możecie mieć skłonność do porzucenia pracy, zerwania związku a wszystko to pod wpływem złości którą już długo nosicie w sobie.

Skorpion

Pręgierz

Uważajcie w tym roku na wszelkie pomyłki, błędy w papierach, rachunkach .Zanim za coś zapłacicie przeczytajcie numer rachunku dwa razy bo o pomyłkę nie trudno.

Czeka was sporo informacji urzędowych, zmian w płatnościach i umowach .Jeśli w zeszłym roku coś zaniedbaliście to w tym ujrzy to światło dzienne.

Strzelec

Narodziny

Nowy etap w życiu .Wreszcie odważycie się na coś z czym już tyle lat zwlekaliście. Choć nadal będą w was obawy to jednak uczynicie w tym roku decydujący krok w przyszłość.

Niektóre z was podejmą pierwszą pracę, inne zdecydują się na wyprowadzkę z rodzinnego domu.

To czas waszej samodzielności .

Koziorożec

Walka

Trudno będzie z wami dojść do porozumienia. Jeśli czegoś zapragniecie będziecie walczyć nie patrząc na ludzi czy koszty. Czeka was sporo oporu i konfliktów z innymi ludżmi ale uzyskacie to na czym wam zależało. Łatwo i lekko jednak nie będzie .

Te z was które osiągnęły wyższe stanowiska zawodowe zmierzą się w tym roku z konkurencją.

Wodnik

Skok kwantowy

Rewolucyjny czas w waszym życiu. Zrobicie coś czego nikt się nie spodziewa, zainteresujecie się nowymi nurtami wiedzy .Pozwolicie sobie na skok w nieznane .

Może pod wpływem chwili postanowicie zmienić kraj lub po prostu styl bądz fryzurę.?

Jak to ze zmianami bywa zmienią się także wasi przyjaciele a ten czas bardzo mocno zweryfikuję kto nim jest a kto nie.

Odwagi w działaniach Wodniki !

Ryby

Rozstanie

Dla Ryb to też czas zmian. Możecie się przeprowadzić ,rozstać na dobre z przyjacielem lub po prostu zakończyć ostatecznie swój związek partnerski.

Czekają was także spore wydatki i straty materialne z którymi nie łatwo będzie się wam pogodzić.

 

Wszystkim znakom zodiaku życzę udanego 2015 roku.

Ilustracje-Karty Symbolon Tarot.

 

piątek, 20 grudnia 2013
Wyrocznia wizji na rok 2014.

Baran

Iluzja -wprowadzanie w błąd-zamieszanie

 

Drogie Barany czeka was rok wielu zaskoczeń i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Każdą umowę przeczytajcie dwa razy, zastanówcie się na spokojnie zanim coś kupicie co okaże się bublem.Możecie być także podatne na słodkie słówka i mamienia obietnicami w relacjach miłosnych.

Może was czekać skoro błędów i pomyłek ale ,,Nie myli się tylko ten ,który nic nie robi,,

To dobry rok do eksperymentowania w dziedzinie nauki czy własnego rozwoju.Jeśli będziesz miał okazję to próbuj wszystkiego co nowe a nuż najdziesz coś co stanie się twoją pasją.

Byk

Wpędzenie w pułapkę-ograniczenia-komplikacje

 

Dla Byków to rok gdzie nie wszystkie plany się powiodą do końca.Napotkacie wiele przeszkód ale możecie potraktować je jako wyzwanie.Nie na wszytko starczy funduszy, z czegoś będzie trzeba zrezygnować aby kupić to co najważniejsze.W relacjach uczuciowych te z was które stoją na rozdrożu nadal nie będą wiedziały w którą stronę pójść.

Tak na prawdę wiele będzie zależało od was i tego czy poddacie się okolicznością czy same weżmiecie sprawy we własne ręce.

Bliznięta

Cel-poświęcenie-przebieg

 

Rok 2014 to czas gdzie wasze dotychczasowe starania nabiorą realnego kształtu.Wcześniejsze inwestycję właśnie teraz zaprocentują zyskiem i zadowoleniem. Finansowo niemal wszystko czego się dotkniecie przyniesie profity.Planujecie,działajcie i realizujcie krok po kroku wasze marzenia.

Rak

Tożsamość-samoanaliza-poznanie siebie

 

Wspaniały czas do pracy nad sobą.W tym czasie możesz odkryć jakiś ukryty talent, zrozumieć przeszłość i tym samym uleczyć własną duszę. Skończy się czas dopasowywania do innych i tworzenia blokad.Właśnie w tym roku ujrzysz i zaakceptujesz siebie takim jaki jesteś.

Pokochasz swoje zmarszczki, dodatkowe kilogramy i odkryjesz w tym piękno którego wcześniej nie dostrzegałeś.

Lew

Osamotnienie-samotność-izolacja

 

Możesz mieć tak wiele spraw na głowię ,że będziesz potrzebował więcej niż zwykle spokoju i wyciszenia.Pozwolisz sobie na urlop lub wyjazd do senatorium co znacznie podbuduję twoje zszargane nerwy. Mało kontaktów towarzyskich ale to tylko na twoje własne życzenie drogi Lwie. Będziesz bardziej przezorny i mniej skłonny do ryzyka czy to w finansach czy miłości.

Jeśli szukasz partnera nie jest to najlepszy rok na zdobycie miłości.

Panna

Pokusa-opieranie się-siła woli


Rok pełen pokus i namiętności.Rozsądne i uporzadkowane Panny w tym roku zmierzą się z wieloma wyzawaniami. Te z was którę sa w relacjach mogą kusić inni potencjalni partnerzy.

Także w finansach możecie chcieć zainwestować w coś niepewnego ale na pierwszy rzut oko intratnego na przyszłość.Trudno wam będzie niż zwykle  powiedzieć Nie .

Waga

Ambicja -cele -inspiracja


Wysoko postawicie sobie w tym roku poprzeczkę.Będziecie uparcie dążyć do doskonałości a porażki przyprawią was o ból głowy.Nie wszystko się uda tak jak zaplanowałyście .

Będziecie balansować i w kwestii finansów i miłości.Ale czyż nie takie jest właśnie życie?Po to sa drobnę upadki by znowu się podnieść i przeć do przodu.

Jedno jest pewne determinacji i siły woli wam nie zabraknie.

Skorpion

Nieskończoność-brak limitów-wytrwałość


W tym roku pochłonie was wiele spraw urzędowych z którymi nad zwyczaj dobrze sobie poradzicie.Te z was które się uczą odniosą sukces,nauka nad zwyczaj łatwo będzie wam wchodzić do głowy.Czeka was także mnóstwo kontaktów internetowych które mogą przerodzić się w długoletnie przyjaznie.

Będziecie otwarte na wszelkie nowości.Kursy i szkolenia podjęte w tym roku zaprocentują na przyszłość.

Strzelec

Wsparcie-pomoc-współczucie


W 2014 możecie liczyć na pomoc wielu osób, pamiętajcie tylko że to nie wstyd o pomoc prosić. Starający się o pożyczkę ,dotację otrzymają je. W tym roku odczujesz bardziej niż zwykle, że masz prawdziwych przyjaciół na których zawszę możesz liczyć.

Zawodowo możesz liczyć na wyrozumiałość szefa przy drobnych pomyłkach i niedociągnięciach z twojej strony.

Koziorożec

Czas-życie


Z czymś będziesz musiał się trwale pożegnać drogi Koziorożcu. To może dotyczyć dobrych spraw takich jak splata pożyczki, rat ,koniec krótkotrwałej umowy po odejście kogoś bliskiemu twojemu sercu. Zmiany w życiu są nieuchronnym jego elementem czegokolwiek się pozbędziesz w tym roku pozwól temu bez żalu odejść.

Uważaj w tym roku na spóznienia dbaj o punktualność.

Wodnik

Kierunek-cel -zamiar wykonania pierwszego kroku


Dobry czas na realizacje wcześniejszych zamiarów.Będziesz bardziej zdecydowany i pewny siebie.To ty będziesz wykonywał pierwsze kroki nie czekając na odzew innych.Szukasz pracy działaj , składaj Cv a na pewno ją znajdziesz.Podobnie w miłości jeśli ktoś ci się spodoba nie będziesz bał się wykonać pierwszego kroku.

Twoja energia może czasami przytłaczać więc staraj się być bardziej łagodny przy swej stanowczej postawie.

Ryby

Kreatywność-wyobrażnia


 W tym roku w twojej głowie będzie mnóstwo pomysłów i inspiracji.Wykorzystaj to jak najbardziej twórczo i przenieś wszystko to co wymyślisz w realia twojego życia.

Wyobrażni ci nie zabraknie a inspirację czerpać będziesz zewsząd.W tym roku na prawdę możesz stworzyć coś niepowtarzalnego .

13:10, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
czwartek, 21 marca 2013
,,Wiosna, wiosna ,wiosna ach to ty,,

Chociaż pogoda na to nie wskazuje,a za oknem mam biały puch mamy już wiosnę .

Wiosenna niespodzianka tak jak obiecałam będzie :)

Przekonałam się że karty Mudry doskonale pokazują nam jakiej energii mamy za mało,nad czym należało by popracować by się wzmocnić.Dziś pierwszy dzień wiosny i myślę że to doskonały czas by popracować nad słabościami , doenergetyzować się i niczym wiosenne pączki na drzewach rozkwitnąć :)

Dla 6 pierwszych osób przesłanie z kart ,,Mudry dla ciała, umysłu i ducha,, 

Karta wskaże jakiej energii macie za mało nad czym popracować i tak należy jej przesłanie odczytać.

Reszta zależy tylko od Was i waszych starań :)

Dla pierwszych 3 osób dodatkowo odpowiedz z kart Tarota na jedno konkretne pytania.Odpowiadam z rozkładu z dwóch kart -Rozkład jest autorstwa Jagienki :)

Jeśli chcesz dostać taką wskazówkę-odpowiedz zostaw swoje imię w komentarzu i wyślij imię +swoją datę urodzenia(pierwsze trzy osoby także pytanie do kart) na mojego maila.

wrozka-ania@wp.pl.

 

Dziękuje i wszystkiego dobrego :*


08:10, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (9) »
czwartek, 20 grudnia 2012
Przesłania z Kociej Kabały na rok 2013.

Baran

Edukacja—Mądrość--Przenikliwość— Inteligencja

Czas na naukę Wyciągnij wnioski z dotychczasowych doświadczeń i nie pozwól sobie

na popełnianie tych samych błędów. Jeżeli brak Ci wiedzy na jakiś temat, poszukaj jej w książkach lub zasięgnij rady u kogoś, kto jest w te] sprawie autorytetem. To dobry czas na zdobywanie mądrości.

Byk

Hipnoza-uleganie wpływom -Manipulacja

Czy jesteś pewien że Twoje działania są wynikiem Twych własnych dążeń, czy też może

ktoś prowadzi Cię niepostrzeżenie za rękę?

Czy rzeczywiście zdążasz tam gdzie chciałeś dojść? Ktoś ma na Ciebie duży wpływ i zręcznie Tobą manipuluje. Jeżeli nie spostrzeżesz się w porę, możesz być potem niemile zaskoczony. Pamiętaj również o Tym, że magnetyczny urok niektórych osób może mieć szkodliwy wpływ, jeżeli bezmyślnie przejmujesz cudze wzorce zatracając własną osobowość.

Bliźnięta

Starania — Zaloty — Spotkanie

Wkładasz dużo wysiłku w to, by wywrzeć na kimś wrażenie. To dobrze, warto się doskonalić. Pamiętaj jednak, aby nie odgrywać kogoś, kim nie jesteś. Prędzej czy później i tak będziesz musiał być sobą. Najlepiej zrobisz, gdy uwypuklisz swe dobre strony i popracujesz nad słabszymi nada to szlif Twojej osobowości. Tylko ten, kto jest sobą, może odnieść sukces i być szczęśliwy!

Rak

Równowaga — Umiarkowanie — Harmonia

Spokój, spokój i jeszcze raz: spokój. Złoty

środek — oto co powinieneś teraz odnaleźć. Nie jest to czas opowiadania się po stronie skrajności. lecz pora na odnalezienie równowagi i spokojne wyważenie swoich

działań. Pośpiech jest złym doradcą. Kiedy wyciszysz się, wszystko stanie się prostsze.

Łatwiej zrozumiesz, że pozorne przeciwności uzupełniają się wzajemnie pozwalają na zachowanie równowagi otaczającego nas świata.

Lew

Wpływ gwiazd— Podróże astralne

Twoje życie podlega teraz wpływom będącym

poza Twoją kontrolą. Rozsądniej jest się im poddać niż z nimi walczyć. Staraj się wykorzystać niesione przez nie tendencje do osobistego rozwoju. Czasami zdarzenia, które z pozoru wydają się mało istotne lub wręcz niekorzystne, niosą w sobie lekcje, które musimy przerobić, aby wspiąć się na kolejny stopień, wiodący do szczęścia Cokolwiek się wydarzy możesz czuć się bezpieczny— ktoś na górze czuwa i doprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie masz się znaleźć.

Panna

Nostalgia — Melancholia — Smutek— Zamyślenie

Przepełnia Cię tęsknota za czymś nieokreślonym. A może przyczyną jest jakieś zdarzenie, które Cię zasmuciło. Powód może jednak tkwić głębiej, w nieuświadomionych potrzebach Twojej duszy. Spróbuj znaleźć przyczynę i dowiedz się czegoś o sobie. Wiedz, że taki stan ducha wyjątkowo sprzyja twórczości artystycznej. Może warto w ten sposób go wykorzystać?

Waga

Równowaga — Umiarkowanie — Harmonia

Spokój, spokój i jeszcze raz: spokój. Złoty środek — oto co powinieneś teraz odnaleźć. Nie jest to czas opowiadania się po stronie skrajności. lecz pora na odnalezienie równowagi i spokojne wyważenie swoich działań. Pośpiech jest złym doradcą. Kiedy wyciszysz się, wszystko stanie się prostsze. Łatwiej zrozumiesz, że pozorne przeciwności uzupełniają się wzajemnie pozwalają na zachowanie równowagi otaczającego nas świata.

Skorpion

Władza — Dominacja — Wpływy

Teraz Twoje jest na górze] Ty rządzisz i ustalasz reguły, a także czerpiesz z tego zyski. Twoje życzenia są dla innych rozkazem i możesz sobie pozwolić prawie na wszystko. Pamiętaj jednak, że taka pozycja zobowiązuje. Jeżeli nie będziesz brał pełnej odpowiedzialności za swoje rządy” i nadużyjesz swoich wpływów, może wybuchnąć rewolucja!

 

Strzelec

Ukrywanie — Maski — Zwodzenie

Choć życie to nie karnawał w Wenecji, czasem zakładamy maski by coś ukryć lub

odegrać jakąś rolę. Na krótką metę i przy dobrych intencjach może to być intrygujące, zabawne i twórcze. Pamiętaj, jaki masz cel podejmując tę grę.

Karta ta może także oznaczać osobę nieszczerą. Ktoś ukrywa coś przed Tobą i próbuje Cię zwodzić. Miej się na baczności!

Koziorożec

Autorytet — Urzędnik — Prawo— Apodyktyczność

Musisz poddać się narzuconym Ci autorytetom lub zasadom. A jeżeli chcesz z nimi walczyć, możesz to zrobić jedynie stosując się do zasad obowiązujących w ich świecie. Kłótnia z urzędnikiem lub nauczycielem nie odniesie żadnego skutku i przysporzy Ci kłopotów. Spróbuj w formalny sposób przekazać swoje argumenty i cierpliwie czekaj na ich rozpatrzenie.

Wodnik

Przebudzenie — Przeczucie — Wizja — Intuicja

 Nagle spadły zasłony i ujrzałeś świat na nowo. Coś przebudziło Cię z uśpienia bądź za to wdzięczny Po raz pierwszy od dłuższego czasu masz możliwość ujrzeć świat wokół Ciebie w całej jaskrawości. To co do tej chwili umykało Twej uwagi masz teraz przed sobą jak na dłoni. To szczególny czas, który nie będzie trwał wiecznie wykorzystaj go aby osiągnąć pełny wgląd

Ryby

Dostatek — Wygoda — Podróż — Zmiana

Osiągnąłeś to, co potrzebowałeś, aby odczuć jak przyjemne może być życie. Czy już zregenerowałeś swoje siły? Jeśli tak, to może czas na zmiany? Rzeka życia nie może zbyt długo stać w miejscu, bo jej wody stają się mętne. Czeka Cię nieunikniona podróż do kolejnego wymarzonego portu. Zabierz plecak pełen optymizmu i ruszaj!

 

Od siebie życzę Wam wszystkiego dobrego spełnienia marzeń radosnych świąt dla tych którzy je obchodzą a dla tych którzy ich nie obchodzą udanego wypoczynku.

I oby rok 2013 był dla nas lepszy niż 2012 ;)

Całuję i dziękuję że jesteście ze mną i czytacie to co czasem tutaj skrobnę :)

 

13:12, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 12 września 2011
Mini przesłania na tydzień 12.09-18.09

,,Świat jest piękny. Czy to znasz? Otwórz oczy patrz!,,

stokrotki

Przesłanie na tydzień ŚSA

Anioły białego promienia-Piękno

,,Przeżyj śmierć za życia ,zanim umrzesz śmiercią fizyczną.Oddaj się odnowieniu,przemianie,poszerzaj swoją świadomość.,,

Przesłanie na tydzień- Uzdrawianie z Aniołami

Troska o ciało

,,Aniołowie nalegają abyś zajął się swoim fizycznym ciałem.Jedz zdrową żywność ,regularnie ćwicz i unikaj toksyn,,

Przesłanie na tydzień -Tarot

Rydwan

Jesteś gotowy ruszyć do przodu. Zostaw bez żalu przeszłość i śmiało otwieraj się na przyszłość. Dobry czas na wszelkie podróże ;)

Miłego tygodnia;*** ŻYCIE JEST TAKIM JAKIE JE WIDZIMY .TO MY TWORZYMY SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ. NIECH NASZE MYŚLI BĘDĄ POZYTYWNE ;)

18:29, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
niedziela, 12 czerwca 2011
Horoskop Tarotowy 13.06-19.06

 słońce

Baran

Drogie Barany trudny tydzień przed wami. Będzie wam towarzyszył smutek łzy i przygnębienie. Pamiętajcie jednak że czasami z małego problemu nasz umysł może stworzyć potwora. Zamiast się nakręcać i zamartwiać na zapas karty radzą się na chwilę zatrzymać .Nie podejmujcie żadnych pochopnych decyzji ,przeczekajcie.

Po burzy zawsze wychodzą słońce.

Byk

Byki nie inwestujcie w nic swoich pieniędzy. Nie przyniesie to wam zysku a jedynie straty. Nie pozwólcie aby ktoś was do czegoś nakłaniał. To ty twoje pieniądze drogi Byku i Ty najlepiej wiesz jak je rozdysponować.

Bliźnięta

Miłe Bliźniaki dobry tydzień przed wami. Czas zabawy świętowania . Możliwe zaproszenie na imieniny ,urodziny lub po prostu zwyczajna impreza. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i odkryj dziecko w sobie;) Ciesz się baw to nie wstyd mieć dziecięcą radość w duszy .To zaleta.

Rak

Dla Raków dobry czas na załatwianie wszystkich urzędowych spraw. Jeśli chcesz wziąć kredyt to właśnie teraz. Dobry czas na kupno nieruchomości i inwestycje w Dom. We wszystkich tych urzędowych zabiegach może pomóc mężczyzna .Nie wahaj się prosić o pomoc.

Lew

Drogi Lwie lubisz się bawić ale czas zejść na ziemię. Nic samo się nie zrobi nikt cię nie wyręczy. Zajmij się dziećmi a jeśli ich nie posiadasz poświęć czas swojemu wewnętrznemu dziecku .

Panna

Panny mogą się wybrać w podróż ,nawet zagraniczną. Nie obawiaj się droga Panno wyjazdu będzie on sprzyjający i rozwojowy dla twojego intelektu. Dom bez ciebie nie zginie ,nie zawali się więc śmiało w drogę;)

Waga

Drogie Wagi ten tydzień pod znakiem pracy. Wszystko będzie szło spokojnie i miarowo .Możecie mieć wrażenie że jest monotonnie i nudno ale byle do weekendu. Pozwólcie sobie na jakiś krótki wyjazd i odpoczynek na łonie natury..może nad jeziorko;)Poczujecie się jak odnowione i nabierzecie wiatru w żagle;)

Skorpion

Skorpiony mogą śmiało zaczynać wszystkie nowe przedsięwzięcia. Ze wszystkim sobie poradzicie .Nie zapomnij jednak drogi Skorpionie o miłości .Zwróć uwagę na partnera, partnerkę bo zgubisz coś ważnego .

Strzelec

Miły Strzelcu możesz mieć uczucie że cały świat dźwigasz na swoich barkach, ale dlaczego nie prosisz o pomoc? Poproś o nią a otrzymasz .Nie próbuj też niczego robić za plecami innych bo odwróci się to przeciwko tobie.

Koziorożec

Sporo pracy ale i zadowolenia z niej. W pracy będziesz czuł się jak ryba w wodzie. Możliwe że zrealizujesz właśnie teraz wcześniejsze projekty. Będziesz zadowolony i dumny z siebie.

Zadbaj jednak o odpoczynek. Pod koniec tygodnia zmęczenie da się we znaki.

Wodnik

Wspaniały tydzień pod znakiem przyjaźni miłości i ogólnie dobrych relacji partnerskich. Wykorzystaj to drogi Wodniku pokaż światu swoje jasne ciepłe obliczę a dostaniesz tyle samo ile dajesz.

Ryby

Dla Rybek to czas wyborów. Możecie mieć trudności z podejmowaniem decyzji ale jeśli pokierujecie się sercem i otworzycie je przed innymi trudności znikną. Bądź droga Rybko przyjacielem i nauczycielem dla innych a tym samym zostaniesz obdarzona. Będziesz czuła więcej i lepiej-słuchaj swojej intuicji.

Udanego tygodnia;)

19:51, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 06 czerwca 2011
Horoskop Rada anielska 06.06-12.06

 kwiaty

Baran

Drogie Barany Aniołowie proszą was o zajęcie się swoimi związkami. Wnieście nieco romantyzmu do swoich relacji .Jeśli nie jesteście w związkach pozwólcie wyrazić swoją romantyczną duszę w sztuce;)

Byk

Jeśli jesteś w rozpaczy ,coś ci doskwiera i nie widzisz światełka w tunelu Aniołowie proszą abyś się nie poddawał. Uwierz Anielska siła wspiera Cię i otacza każdego dnia. Choćbyś czuł się samotny to wcale tak nie jest. Podnieś zapłakane oczy i znajdź coś dobrego w każdym dniu…naprawdę jest to możliwe.

Bliźnięta

Miłe Bliźniaki dobra nowina;)To o co ostatnio prosiłeś ,czego oczekiwałeś przyjdzie do Ciebie. Twoje modlitwy i cierpliwość zostaną nagrodzone. Miej oczy szeroko otwarte;)

Rak

Drogie Raczki ten tydzień to czas zobaczenia siebie takim jakim jesteś. Nie bój się wyrażać swojego zdania, prosić o to czego pragniesz. Jak każdy człowiek masz do tego prawo. Wyjdź ze swojego pancerza i pokaż się światu. Nie bój się być sobą!!

Lew

Życie to codzienne cuda. Drogi Lwie podnieś głowę do góry niech na chwilę twoje myśli opuszczą sprawy materialne. Popatrz dookoła siebie dostrzeż znaki jakie daję Ci wszechświat.

Czy czasem zadajesz pytanie i dostajesz odpowiedz w postaci wyczytanego zdania z ksiązki, słowa usłyszanego w rozmowie innych ludzi?? Dostrzeż to!!!

Panna

Panny proszone do relaksu przy muzyce;) Dajcie się ponieść melodii .Wprowadźcie więcej muzyki w życie ,to tak dobrze wpływa na nastrój . Zwróćcie także uwagę na słowa które wypowiadacie niech będą lekkie i przyjemne jak muzykaaaa

Waga

Dla Wag pora na relaks. Drogie Wagi czas zająć się swoją duszą. Zamiast zajmować się wszystkimi dookoła zajmij się choć przez chwilę sobą. To co wzbogaci waszą duszę wzbogaci tez waszych bliskich.

Skorpion

Skorpionie rozwijasz się duchowo? Nie? To właśnie teraz twoja dusza upomina się o poświęcenie jej czasu. Zadbaj o te sferę życia ;)

Strzelec

Uwaga uwaga! Drogi Strzelcu nie przesadź z jedzeniem i piciem .Krótka droga od przyjemności do niestrawności;) Ciesz się każdym dniem z bliskimi ,doceniaj radość tych chwil ale zadbaj o umiar.

Koziorożec

Miły Koziorożcu może masz jakieś obawy lęki .Może nie do końca sobie wierzysz? Aniołowie proszą Cię abyś zaufał sobie .Sam jesteś skarbnica wiedzy i doświadczeń. Posłuchaj serca a wszystko będzie jasne.

Wodnik

Wodniku jeśli wpadłeś na jakiś pomysł pielęgnuj go. Idziesz dobrą drogą ;) Wytrwałość przyniesie skutki. Póki co uchwyć się marzenia…marzenia się spełniają;)

Ryby

Dla Rybki to czas w którym powinna zająć się sobą. Uporządkuj droga Rybko swoje myśli .Nie wymagaj zbyt wiele od siebie. Nie zbawisz całego  świata .To co teraz możesz zrobić to zajrzeć w głąb własnego serca. Bądź dla siebie w tym tygodniu priorytetem ;)

Z pozdrowieniami dla Jagienki ;)

18:48, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
niedziela, 29 maja 2011
Horoskop rada anielska 30.05-05.06

 aniol

Baran

W tym tygodniu drogi Baranie dostaniesz tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. Jeśli coś Ci się nie uda nie rozpaczaj bo gdy zamykają się jedne drzwi drugie się otwierają. Otwierają się tylko te najlepsze i najwłaściwsze dla Ciebie.

Byk

Drogi Byku ten tydzień poświęć na akceptację siebie takim jaki jesteś .Zamiast dostrzegać swoje wady i niedoskonałości skup się na tym co masz najpiękniejszego i najlepszego w sobie. Uwierz masz takie cechy;)

Bliźnięta

Miły Bliźniaku nie bój się otwierać na nowe rzeczy i ludzi. Życie jest po to aby przyjmować z wdzięcznością wszystko co jest nam dane. Nie zamykaj się w czterech ścianach.

Rak

Raczku w tym tygodniu zadbaj o ciało. Może przyda się wizyta u lekarza a może po prostu jakieś domowe spa? Nie samym światem duchowym człowiek żyję.

Lew

Drogi Lwie ten tydzień to czas niemałego zamieszania .Pozwól sobie na chwilę wytchnienia ,usiądź pomyśl zanim coś zrobisz. Policz do dziesięciu nim wybuchniesz, ucisz umysł i dusze.

Panna

Panny proszone na powietrze;)Miła Panno znajdz w tym tygodniu czas na wycieczkę za miasto, spacer po parku. Bardzo potrzeba ci Świerzego powietrza i kontaktu z naturą.

Waga

Każdy nowy pomysł zapisuj .Nie lekceważ niczego co przyjdzie ci do głowy to może być dla Ciebie coś na co od dawna czekałeś i właśnie teraz twój szósty zmysł może się obudzić.

Skorpion

Drogi skorpionie jeśli nie masz połówki to jest szansa że ja znajdziesz .Jeśli jesteś w związku ,małżeńskim przyjacielskim to właśnie w  tym czasie zobaczysz jakie masz wsparcie w swojej połówce. Doceń to ;)

Strzelec

Czas zabawy ,spełnienie marzeń. Drogi Strzelcu dostaniesz w tym tygodniu wszystko na co czekałeś, zbierzesz obfite plony swojej wcześniejszej pracy i działań. Ciesz się tym;)

Koziorożec

Koziorożcu skup się na wnętrzu .Pomedytuj ,pomyśl dojdź do ładu z sobą a wtedy już nie daleka droga do porozumienia z innymi.

Wodnik

Miły Wodniku jeśli potrzebujesz teraz jakiejś odpowiedzi to nie dręcz się nie wysilaj. Pamiętaj dostaniesz to na co czekasz we właściwym czasie a nie wtedy kiedy chcesz. Cierpliwość jest cnotą. Oczyść umysł ,wszystko samo się wyjaśni.

Ryby

Droga Rybko czy myślisz o tym czego chcesz? Czy o tym czego nie chcesz? Skup się całą sobą na celu ,nie rozdrabniaj się na drobne .Niech serce cię prowadzi a znajdziesz wyjście z sytuacji.

20:36, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 16 maja 2011
Horoskop 16.05-22.05

koło fortuny

Baran

W tym tygodniu sporo się będzie działo u Baranków .Ostatni czas spędzony w samotności i skupieniu zastąpi teraz świętowanie i spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Wreszcie odetchniecie miłe Barany.

Ostrzeżenie

Nie rób niczego niezgodnego z prawem .Nie oszukuj nie próbuj dojść do celu pokrętnymi drogami.

 

Byk

W tym tygodniu Byki czeka czas wytężonej nauki .Zamknięcie się w sobie ,odetniecie od towarzystwa i skupicie na tym co teraz najważniejsze.

Ostrzeżenie

Nie wszystko co widzisz jest tym czym się wydaję. Kieruj się sercem i zdrowym rozsądkiem.

 

Bliźnięta

Bliźniaki nadal będą tkwić w toksycznych relacjach. Drogie bliźniaki jeśli coś /ktoś was zniewala ,ciemięży nie tkwijcie w tym biernie czekając na wybawienie.

Wybór drogi zależy od was.

Ostrzeżenie

Ktoś może zaproponować ci coś do czego nie będziesz przekonany. Nie bój się powiedzieć NIE drogi bliźniaku.

 Rak

Drogi Raku w tym tygodniu bedziesz musiał sporo załatwić.Nie uniknione są sprzeczki z rodziną.Dla Raków uczących sie to czas egzaminów i rywalizacji.

Ostrzeżenie

Nie poddawaj się smutkowi.Ktoś może obarczać Cię winą za zło całego świata.Nie daj się zdołować.

Lew

Czas spokoju i opiekuńczości zapanuje u Lwów. Bedziesz zajmować się rodzina troszczyć o nich i wspierać .Dasz z siebie wszystko .Nie zapomnij w tym czasie o sobie. Ty także zasługujesz na troskę.

Ostrzeżenie

Ostrożnie inwestuj pieniadze. Oszczędności kiedyś się kończą.

 

Panna

W tym tygodniu ciezko będzie z finansami.Możliwe duże wydatki ktorę bardzo nadszarpną twój budżet droga Panno.

Ostrzeżenie

Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę czytaj uważnie co podpisujesz.

 

Waga

Drogie Wagi w tym tygodniu będzie dla was ważny partner i miłość;)Istna sielanka uczuciowa .Samotne i te w nieudanych związkach  Wagi  mogą poznać tego jedynego.Miejcię oczy dookoła głowy.

Ostrzeżenie

Nie zamartwiajcie się na zapas. Panujcie nad nerwami i złym myślą mówcie NIE .Zastąpcie je wiarą i nadzieją na przyszłość.

 

Skorpion

Zmiany zmiany zmiany. Skorpiony maja szanse zacząć wszystko od nowa w każdej dziedzinie życia. To co doskwierało wam drogie Skorpiony zostanie ucięte jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Jesteście na starcie w nowe lepsze jutro. Wykorzystajcie to.

Ostrzeżenie

Nie jesteś sam Skorpionie .Nie spadnie Ci korona z głowy gdy poprosisz o pomoc. Pamietaj prośba o wsparcie nie boli .

 

Strzelec

Trudny czas dla Strzelca. Ten tydzień nie jest najlepszy do zaczynania czegokolwiek jest to czas zastoju i czekania .Drogi Strzelcu zastanów się czy warto nadal czekać na cud. Mleko się już rozlało czas posprzątać i podnieść głowę do góry. Wyciągnij wnioski z porażki.

Ostrzeżenie

Uwaga na drodze!! Zachowaj czujności i koncentrację w czasie jazdy.

 

Koziorożec

Dobry tydzień dla Koziorożców.Czas imprez dobrej zabawy i swawoli.Wykozystaj to drogi Koziorożcu i po prostu baw się !!!

Ostrzeżenie

Uwaga na interwencje władz;) Niech imprezy będą spokojne bo sąsiedzi mogą się okazać nie dość wyrozumiali;)

 

Wodniki

Dla Wodników to czas słodkiego lenistwa. Wygrzewanie się w słoneczku dobre jedzenie i picię .Zrelaksuj się drogi Wodniku i odpręż to Ci się należy.

Ostrzeżenie

Uwaga na nieszczere osoby w pracy. Ktoś kogo uważasz za przyjaciela ma druga twarz.

 

Ryby

Rybki w tym tygodniu mogą zacząć coś całkiem nowego. Droga Rybko bądź otwarta na wyzwania ale pamiętaj patrz pod nogi .

Ostrzeżenie

Nie spoczywaj na laurach.Nic samo się nie zrobi działaj działaj działaj!!!

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo