czwartek, 31 stycznia 2013
Odchudzanie dźwiękami-czy to możliwe?

Nie wiem jak Wy drodzy czytelnicy ale ja ciągle jestem na diecie. Jak uzyskuję upragnioną wagę, taką z którą czuje się dobrze przychodzi okres zapomnienia i tak w kółko Macieju.

Znalazłam medytację a właściwie nie jest to medytacja tylko dźwięki ,które maja powodować że w naszym organizmie tworzą się mięśnie a dzięki temu spala tłuszcz.

A to opis ze strony gdzie można nabyć to cudo.

Link do sklepu klik 

szczupłosć

,,Wyobraź sobie, że właśnie bierzesz udział w polskiej premierze nowego produktu do zrzucania zbędnej nadwagi. Potrafisz to sobie wyobrazić? 
Przedstawiamy Ci: Szczupłość: Slim Music - Nagranie audio do stymulacji mózgu

Czy jesteś gotowa na bycie szczupłą? 

Szczupłość: Slim Music rewolucyjna ścieżka dźwiękowa (MP3) opracowana przez naukowców z USA. Synchronizuje ona półkule Twojego mózgu stymulując go i wprowadzając w częstotliwość, która zniszczy Twoją nadwagę. 

Nie myśl o tym aby od razu przejść do formularza zamówienia i zacząć słuchać nagrania Szczupłość: Slim Music niemal natychmiast. Dokonując przemyślanych zakupów nie podejmuje się decyzji pochopnie, dlatego proszę Ciebie o zapoznanie się z opiniami naszych klientów oraz innymi niezbędnymi informacjami. 


Informacje techniczne
Jak to dokładnie działa?

To nagranie służy do zrzucania nadwagi i jest jednym z najbardziej bezpiecznych i naturalnych sposobów w dążeniu do bycia szczupłym, pozbawionym kompleksów, zadowolonym z siebie i życia człowiekiem. 

Szczupłość: Slim Music działa stymulując produkcję 5-hydroxytryptaminy, która bierze udział w procesie zrzucania wagi w Twoim organiźmie, mówi Twojemu ciału, aby tworzyło nowe tkanki mięśniowe (a nie tłuszczowe), a kiedy masz więcej tkanek mięśniowych to Twoje ciało spala więcej kalorii. I wtedy chudniesz. Proste i Genialne. Wystarczy słuchać. 

Nie musimy dowodzić tego, że kiedy ciało człowieka produkuje tkanki mięśniowe zamiast tłuszczowych to następuje proces chudnięcia bo zostało to już dawno temu udowodnione naukowo i jest to efekt znany wszystkim na całym świecie. 

Możliwe jednak, że nie wiesz nic na temat sposobu działania Twojego mózgu. Specjalnie dla Ciebie przedstawię poniżej kilka faktów. 

Synchronizacja fal mózgowych jest czymś naturalnym u każdego z nas. Występuje ona zazwyczaj podczas snu i relaksacji. Zsynchronizowany mózg działa w określonej częstotliwości fal. Nagranie muzyczne Szczupłość: Slim Music powoduje synchronizację i stymulację Twojego mózgu, tworząc specjalną częstotliwość w której Twój mózg potrafi produkować więcej tkanek mięśniowych. Niedawno to także zostało już udowodnione naukowo.


Mózg steruje Twoim ciałem, a Ty możesz sterować swoim mózgiem. Możesz schudnąć - jeżeli tylko chcesz. 


Nagranie muzyczne Szczupłość: Slim Music należy słuchać 2x dziennie. Pierwszy raz rano, a drugi wieczorem lub w nocy. Nie ma żadnych przeciwskazań, aby słuchać dłużej lub częściej. 

Wystarczy tyłko słuchać. W tym samym czasie możesz wykonywać normalne codzienne obowiązki. 


Gratis otrzymasz również...
Najpopularniejsze i najbardziej efektywne diety - razem 222 diet ! 
Wszystkie diety szczegółowo rozpisane, przygotowane w formatach (Word) przyjaznych do wydruku.,,

 Autorem jest Krzysztof Jankiewicz

Czy owe dźwięki działają?

Ano działają. Właśnie od około tygodnia testują powyższe cudo i mogę powiedzieć że to działa.

Napiszę Wam jak się to objawia u Mnie-chociaż widzę , że pod opisem na stronie jest dużo podobnych opinii.

Więc tak 3 dni słuchałam 2xdziennie i stwierdzam że waga ani drgnie , nadal jestem głodna i chyba to jakaś lipa :)

Ale skoro się podjęłam powiedziałam sobie będę słuchać dalej bo nic mi to nie szkodzi, mogę w trakcie słuchania czytać wykonywac inne czynności więc co mi tam.

I jakże byłam zaskoczona kiedy na dzień 4 odczułam działanie .

To nie jest muzyka cud ale działa tak że jeśli chcesz schudnąć masz jakąś swoją dietę którą stosujesz, czy chociażby postanawiasz sobie że nie jesz po 18 to zaczynasz dotrzymywać swoich obietnic dietowych.

Efekt po tygodniu słuchania 2xdziennie

-mniejszy apetyt

-łatwość dotrzymywania obietnic dietowych

-1 kg mniej

Ja polecam i sama nadal będę stosować ;)

 

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo