wtorek, 30 sierpnia 2016
Rytuał nowiu 1 września 2016

 

Pierwszego wrześnie czeka nas Nów księżyca w znaku Panny. Tego samego dnia zmieniają się nasze lata numerologiczne. Jest to doskonały czas na wszelkie rytuały związane z zakańczaniem i odcięciem tego ,co doskwierało nam w ostatnim roku numerologicznym.

Rytuał odcięcia robię 1 września o godzinie 21. Osoby,które chciałyby się zapisać na taki rytuał powinny zaopatrzyć się w białą świece i zapalić ją o godzinie 21 w intencji połączenia się z energią magii rytualnej, którą będę dla Was wykonywać.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na maila wrozka-ania@wp.pl

Proszę podać swoje imię datę urodzenia ,oraz wymienić rzeczy, problemy, od których dana osoba chcę się uwolnić.

Cena – dowolna.

Pozdrawiam.:)

poniedziałek, 03 września 2012
Rytuał-Oczyszczanie domu

 

Księżyca ubywa ,więc pomyślałam ,że to idealny czas na oczyszczanie domu.

Rytuał na oczyszczanie domu.

Czas wykonania-IV kwadra księżyca(czyli po pełni gdy ubywa księżyca)

Potrzebne składniki

-ryż

-sól

-ewentualnie fioletowa świece

 

Wykonanie

Wzywamy Archanioła Zadkiela. Mieszamy ryż z solą. Obchodzimy dom, mieszkanie od drzwi  odwrotnie do kierunku poruszania się wskazówek zegara i obsypujemy mieszkanie od drzwi przez wszystkie kąty kończąc w tym samym punkcie w którym zaczęliśmy.

Na koniec rzucamy 3 garście za drzwi i 3 do środka mieszkania. Palimy świece do końca. Wysypany ryż z solą zostawiamy na noc, a rano dokładnie sprzątamy.

Gotowe dom oczyszczony ;)

 

Oczywiście prościej jest oczyścić dom paląc szałwie ale gdyby ktoś miał ochotę na ten rytuał i trochę więcej sprzątania  ;) to polecam.

(Dobrze sprawdza się przy zakupie nowego mieszkania , wiadomo że wtedy i tak należy mieszkanie oczyścić ..no i praktycznie cały czas urządzamy się od nowa)

12:09, ania.ryby , Rytuały
Link Komentarze (2) »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo