poniedziałek, 16 maja 2016
Podnieś swoje wibracje w tygodniu 16-22.05

Módl się

Módl się.Nieważne czego pragniesz-modlitwa to narzędzie,dzięki któremu twoje prośby zostaną spełnione.Modlitwa to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzie do wzmacniania wibracji, odnajdywania rozwiązań i pozbywania się dysonansów parapsychicznych. To codzienna pożywka dla ducha.Modląc się, proś o wzniesienie duszy na najwyższe możliwe częstotliwości wibracji, by możliwe stało się połączenie z wyższą formą samego siebie, z twoimi przewodnikami i nauczycielami duchowymi.Dzięki temu twoja dusza będzie rozwijać się szybko i równomiernie.Szczere modlitwy zawsze zostaną wysłuchane, zawsze wzmacniać będą wibracje i nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi.Kluczem jest zachowanie modlitw w swym sercu i przekazywanie ich wyższym energiom (zapewni ci to także spokojny sen).

Zródło-Jak rozbudzić szósty zmysł

Autor-Sonia Choquette

piątek, 13 maja 2016
Transerfing na dziś-Poczucie niższości

Kiedy człowiek uświadamia sobie,że nie odpowiada utartym standardom,doznaje poczucia niższości.W porównaniu z kim? Zadaj sobie pytanie;czy chcesz być taki jak wszyscy,czy może jednak chcesz być sobą? Usiłując ukryć swe braki, nie osiągniesz tego. Osiągniesz to, rozwijając swe mocne strony. Każda niepełnowartościowość równowazy się cechującymi Cię zaletami. Brak urody możesz zrekompensować czarem osobistym. Braki fizyczne możesz zrekompensować pewnością siebie. Nieumiejetność prowadzenia swobodnej rozmowy można zastąpić umiejętnością słuchania. Ludziom nieśmiałym mogę poradzić jedno; chroń tę swoją cechę jak skarb. Nieśmiałość dysponuje ukrytym urokiem, jeśli pozwalasz sobie przy tym na luksus bycia ,,cwanym,,

Zródło-Transerfing rzeczywistości Vadim Zeland

poniedziałek, 23 lutego 2015
Poczucie winy

To bardzo ważne aby nie zatruwać siebie takim uczuciem jak poczucie winy.

Jeśli jest wina to musi być kara a przecież nikt nie chcę zostać ukarany.Myśli są jak magnes więc możemy albo przeprosić osobę wobec , której czujemy się winni, albo zadośćuczynić jej (lub komuś całkiem nie związanemu ze sprawą)w jakiś sposób.Ważne żeby nie zostawiać tego uczucia aby się w nas rozrastało i przyciągało karę.

Czasem czujemy się też winni bez powodu ,bo na przykład jesteśmy bardzo wrażliwymi i dobrymi ludżmi a wtedy zawsze znajdzie się ktoś kto obwinia nas za całe zło jego życia.Chciałabym abyście przeczytali co mówi o tym transerfing i dlaczego warto wyzbyć się tego uczucia.

Spotykam ostatnio wiele osób , które winią się tak na prawdę za nic a są wspaniałymi ,mądrymi ludzmi. Chciałabym aby te osoby zawalczyły o siebie i nie dały zjeść się ,,potworowi,, zwanemu Poczucie Winy bo na prawdę nie warto samemu sobie zadawać ból.

Tylko Wy sami jesteście w stanie poskromić tego ,,potwora,,,ale musicie spojrzeć na siebie i sytuacje obiektywnie i z dystansu .

Zasada.

,,Poczucie winy nieuchronnie rodzi scenariusz ukarania ,przy czym bez wiedzy Twojej świadomości.Szablon postrzegania świata człowieka jest skonstruowany następująco; po zbrodni następuje kara. Kiedy tylko zauważyłeś u siebie najmniejsze oznaki poczucia winy, powinieneś natychmiast pozbyć się tego śmiecia, aby nie niszczyć sobie życia. Żyj  stosownie do swojego Credo, anie będziesz odczuwać żadnej winy.Nikt nie śmie Cię potępiać, jeśli Ty nie uważasz siebie za winnego.Będąc wolnym od poczucia winy, nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której ktoś będzie groził Ci przemocą. Nie ma winy -nie będzie kary.,,

Transerfing rzeczywistości-Vadim Zeland

czwartek, 06 listopada 2014
Z nurtem wariantów !

Tarot Przestrzeni Wariantów

ZASADA Osiągnij stan równowagi z otaczającym światem i zaufaj nurtowi wariantów.Wypuść sytuację, stań się nie uczestnikiem, a postronnym obserwatorem.Obierz sobie jako regułę staranie, by wszystko robić w najłatwiejszy sposób. Przed przystąpieniem do rozwiązania problemu, zapytaj siebie; jak zrobić to najłatwiej? Jeżeli coś dzieje się nie tak, jak oczekiwałeś ,zwolnij uchwyt i włącz nieprzewidzianą zmianę do swego scenariusza. Otrzymujesz propozycję-nie śpiesz się, by z niej zrezygnować. Otrzymujesz radę-spróbuj się nad nią zastanowić.Słyszysz cudzy pogląd-nie wdawaj się w dyskusję.Wydaje Ci się ,że ktoś robi coś nie tak-a niech tam. Ludzie przejawiają inicjatywę-pozwól im realizować swój zamiar. Nurt wariantów to luksusowy prezent dla umysłu.

Vadim Zeland -Transerfing rzeczywistości

Gdyby każdy z nas poddawał się tak płynnie nurtowi wariantów to życie było by proste i przyjemnie. Niestety nasz umysł ma skłonność do uporu,rozkładania problemu na coraz to mniejsze cząstki a tym samym do dręczenia nas i napawania strachem.

Przykładowo nie możesz dziś kupić wymarzonej rzeczy bo brak ci gotówki. Zamiast się złościć i smucić pomyśl może właśnie tak ma być.Może za chwilę będzie obniżka i jak chwilkę poczekasz to kupisz to czego pragniesz taniej?A może po prostu ta rzecz nie jest dla ciebie i byłaby stratą pieniędzy?

Czy przy takim podejściu wszystko nie wygląda lepiej i pozytywniej? Uwierz mi jeśli masz coś zdobyć ,osiągnąć to wcześniej czy pózniej to się uda i wcale nie trzeba z uporem płynąć pod prąd tłukąc głową o fale.

 

Z pozdrowieniami -Ania :*

piątek, 18 kwietnia 2014
Święta Wielkanocne

Radosnych rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.

Miłości, spokoju, wytchnienia.

Chwili skupienia i zanurzenia się we własnych myślach.

Radości z bycia razem z bliskimi .

I pięknej wiosennej pogody.

Zapytałam co w tych świątecznych dniach będzie ważne dla nas?

Karta Związki-Relacje z innymi.

Sama nazwa mówi za siebie więc postarajmy się aby nasze kontakty w tym szczególnym czasie były owocne i dawały nam jak i drugiej stronie wiele radości i przyjemności.

Oczywiście dobrze by było żeby te kontakty nie tylko od święta były szczere i miłe.Czego serdecznie Wam życzę :*

środa, 20 listopada 2013
Przesłanie na dziś z Kociej kabały

Uporządkowanie - Logika - Konkrety

Życie wokół Ciebie toczy się według określonego porządku. Jeżeli pozwolisz sobiena chaotyczne działania, bałagan pomiesza Ci szyki. Przed tymi, którzy potrafią uporządkować swoje myślenie, świat stoi otworem a korzystne okoliczności pojawiają się same. Pozbądż się tego, co zaśmieca Twój umysł!

 

Udanego dnia :*

sobota, 29 września 2012
Michał,Gabriel,Rafał

Dziś święto trzech Archaniołów  Michała, Gabriela i Rafała.

Zapytałam kart Desie co trzej jubilaci chcieli by przekazać w tym dniu odwiedzającym moją stronę i…..

Karta Miłość

,,…Jeśli kochasz to o tym mów, nie szczędź słów, czułych gestów i wymownych znaków. Ważna jest pełna akceptacja i konieczne wzajemne wsparcie . Doceniaj zalety partnera i nie przeceniaj własnych. Niech miłość ujawnia to, co w nas najlepsze.,,

 

A tak poza książkowym przesłaniem to myślę, że Archaniołowie po prostu chcą powiedzieć ,że nas kochają i pragną abyśmy także darzyli siebie wzajemnie miłością.

Mówmy  ,,kocham cię,, nie tylko do przyjaciół , ale przede wszystkim do osób z którymi nie koniecznie dobrze się dogadujemy (nie musisz oczywiście mówić tego na głos kiedy ktoś obrzuca cię błotem bo reakcja będzie taka że albo agresja się nasili albo osoba uzna cię za dziwadło).

Słowo(myśl) to energia   i nawet jeśli nie widzimy poprawy to możemy być pewni że poprawa nastąpi w nas samych-a zmiana naszego podejścia =zmiana podejścia drugiej strony, albo po prostu nasz wewnętrzny spokój  bo czasem trafiamy na bardzo oporny grunt do obdarowania miłością :);).

Kocham Cię Kocham Cię Kocham....miłego weekendu.

 

środa, 27 czerwca 2012
Kocie karty w akcji :)

 

Chciałabym pokazać zastosowanie kart z Kociej kabały. Mam przykładzik na bieżąco, więc dziele się J

Rozklad gwiazda

Rozkład z książeczki dołączonej do kart- ,,Gwiazda,,-karty  na fotce czytane od prawej do lewej.

Kobieta  pyta czy w najbliższym czasie otrzyma prace?

1.Przeszłość-to co było i ma wpływ na zaistniałą sytuacje

Karta Przebudzenie-to karta przesłaniowa tego tygodnia-widać na karcie że kotek wygląda na zaskoczonego –Kobieta  był pewny swojej posady i poparcia w firmie a zwolnienie okazało się dużym szokiem i zaskoczeniem. Teraz zobaczył kto jest jego przyjacielem a kto nie.

2.Terazniejszość-to co w danej sprawie jest najważniejsze

Karta Niepowodzenie-najważniejsza sprawa teraz to poczucie żalu i straty, dobrze by było żeby energie złości na nieuczciwość współpracowników skierowała na poszukiwanie pracy.

Wiadomo kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.

Pani czuje się teraz bardzo rozżalona.

3.Przyszłość-to ku czemu zmierza rozpatrywana sytuacja

Karta Dostatek-pomyślna karta jak sama nazwa mówi Kobieta powinna znaleźć prace i to dobrze płatną

4.Sedno-to czemu powinieneś przyjrzeć się ze szczególną uwagą aby zrozumieć dlaczego tak rozwija się sytuacja

Zaskoczenie-ta karta każe się przyjrzeć relacja z ludźmi. Bardzo łączy się z karta Przebudzenie i wręcz radzi mieć oczy dookoła głowy , nie liczyć na to ze jeśli ona  jest uczciwa to inni tez wobec niej tak się zachowają.

5.To co ukryte-to aspekt sprawy o którym nie masz pojęcia , który jest bardzo ważny dla rozpatrywanej sprawy

Karta Wyobcowanie- cóż trzeba spokojnie zgracie z nowym środowiskiem. Nie być odludkiem i dbać o kontakty międzyludzkie w nowej pracy. Pozwolić by nowe środowisko zaakceptowało kobietę w pracy. To bardzo ważne, powinien wyciągnąć wnioski z poprzedniej sytuacji która tak nagle spadła na jej barki.

6.Spelnienie-to co możesz zyskać jeżeli zastosujesz zdobyte informacje do uzyskania najlepszego rezultatu

Karta obfitość-Jeśli Pani się zastosuje do rad kart i zadba o kontakty towarzyskie zdobędzie dobra prace ale i sprzyjające kontakty z otoczeniem .  Karta ta przepowiada obfitość na każdym poziomie życia.

poniedziałek, 25 czerwca 2012
Przesłanie na tydzień

Byłam w sobotę w poznańskiej ,,Palmiarni,, na akcji fundacji ,,Animalia,, i ,,Koci Pazur,,

Przepiękne i przesłodkie kotki czekają na adopcje Kociaki sami możecie popatrzeć :)

W kocim nastroju przesłanie z ,,Kociej kabały,,

Karta Przebudzenie-przeczucie-wizja-intuicja

Przebudzenie

,,Nagle spadły zasłony i ujrzałeś świat na nowo.Coś przebudziło Cię z uśpienia-bądz za to wdzięczny!Po raz pierwszy od dłuższego czasu masz możliwość ujrzeć świat wokół ciebie w całej jaskrawości. To co umykało Twojej uwagi masz teraz przed sobą jak na dłoni.To szczególny czas, który nie będzie trwał wiecznie-wykorzystaj go aby osiągnąć pełen wgląd w sprawy, z którymi do tej pory nie potrafiłeś sobie poradzić. To czas zdobywania wiedzy na ich temat i podejmowania decyzji,,

Powyższy tekst pochodzi z książeczki dołączonej do kart ,,Kocia kabała,,

poniedziałek, 11 czerwca 2012
Przesłanie na tydzień

Tym razem z kart ,,Kamienie wróżą,,

Milosc

Rubin-Miłość

W tym tygodniu postaw na miłość. Nie tylko do Partnera czy Partnerki, ale również do przyjaciół zwierząt i samego siebie. Możesz być Pewien że znajdziesz wsparcie w ludziach których darzysz tym uczuciem, a oni znajdą wsparcie w Tobie. Wiadomo we dwoje łatwiej. Kiedy dopadnie Cię chandra zadzwoń do przyjaciółki ,przytul się do ulubieńca a zobaczysz jak twoje serce przepełnia to wspaniałe uczucie.

Szanuj i kochaj siebie, zrób cokolwiek Tylko dla siebie…idz na kawę, przeczytaj książkę . Jednym słowem otocz się miłością.

Uwaga w tym tygodniu możliwe łzy szczęścia J i niech tylko takie nam towarzyszą.

PS. Dziś przygotowując się do pracy wypakowałam trzy różne talie kart i na każdej z pierwszych kart była karta związana z miłością. Myślę, że tydzień będzie udany skoro karty tak się przyciągnęły.

 
1 , 2
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo