środa, 30 października 2013
Energia 1 listopada

Jeszcze raz chciałam pokazać jak pięknie karty Mudry odpowiadają na pytania mimo że nie są typowo wróżebnymi kartami.

Zapytałam jakie energię będą towarzyszyć nam wszystkim w Święto zmarłych?

Według mnie ta karta ma tylko jedno znaczenie jako odpowiedz na zadane pytanie.W tym dniu granic nie ma ten i tamten świat się przenikają. Jeśli ktoś tego pragnie i chce kontaktu z kimś z drugiej strony to właśnie w tym czasie może na taki kontakt liczyć bo będzie on ułatwiony.

Poza tym uważam że ta karta pokazuję jedność w śród ludzi w tym czasie ,nie ma biednych bogatych, szefów i podwładnych wszyscy jesteśmy równi , wszyscy odwiedzamy groby bliskich.

Dodatkowo światło na karcie kojarzy mi się z zapalaniem zniczy i światełkiem które rozświetla mrok, które jest symbolem pamięci o zmarłych i takim naszym łącznikiem z tamtym światem.

Jak widać wróżyć można wszystkim ;)

Warto wykonać tą mudrę gdy potrzebujemy zrównoważania naszego ciała fizycznego  z energią duchową bo tylko w ten sposób tworzymy kompletną całość.

Spokojnego Święta Zmarłych i bezpiecznej drogi tym którzy wyjeżdżają poza swoje miasta.

15:46, ania.ryby , Mudry
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 października 2013
4 monet-skarbonka

Ta karta zazwyczaj pokazuję mi osobę , która ma pieniądze ale...kiedy wychodzi gdzieś ze znajomymi najlepiej by było ,żeby za nią płacono, jej stawiano .

Taki człowiek potrafi przesiedzieć w pubie z jedną szklaneczką piwa i sączyć ja godzinami. Jeśli poprosisz taką osobę o pożyczkę usłyszysz ,,Nie mam pieniędzy,,

Jeśli masz partnera którego ta karta opisuję i jakimś cudem coś ci kupi nie zapomni powiadomić cię ile za to zapłacił. Kidy sama coś sobie kupisz pierwsze jego słowa będą ,,Ile zapłaciłaś,,?

Ale ta karta to nie tylko pieniądze. Uczuciowo pokaże partnera bardzo zamkniętego w sobie. Milczka , który kumuluje emocje wewnątrz i nie masz co liczyć na wylewność w jego słowach.

Często też pokazuję zaborczość w miłości. W tej karcie chcemy niemal na własność posiadać osobę z którą dzielimy życie.

Na planie fizycznym można zaobserwować u takiego człowieka chowanie głowy miedzy ramiona, dosłownie takie kurczenie się sylwetki jakby chciał być niedostrzegalny przez innych.

Kiedy pytasz kart czy w coś zainwestować pieniądze karta odpowiada-Nie inwestuj .

Osoba z 4 monet żyje w myśl zasady-Lepiej mieć niewiele niż wcale.

Skąpstwo, posiadanie, zazdrość,lęk,dusigrosz,odludek to słowa pasujące do 4 monet.

Pozdrawiam ciepło :)

 

13:36, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 września 2013
Onyks

  

Ostatnio przeczytałam u Dorotki bardzo ciekawy artykuł o złości(Blog Moja joga codzienna). Tak się złożyło, że wcześniej dostałam pierścionek z Onyksem i myślę, że doskonale ten kamień może nas wspomóc w pracy nad negatywną energią. Jeśli wierzycie w moc kamieni i chcecie się nieco wspomóc przy pracy nad złością ten kamień może być bardzo przydatny.

 

Właściwości Onyksu (Z książki,, Tajemnicza moc kryształów,,)

,,Jest to kamień chroniący, który absorbuje i przetwarza negatywną energię nie przechowując jej. Oczyszcza z pasożytów naszą aurę. Zmniejsza napięcie i eliminuje zaburzenia emocjonalne. Poprawia samokontrolę, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się stresu. Rządzi pierwszą czarką.

Jego moc pomaga pokonać nam strach, w zamian sprowadzając pogodę ducha i równowagę emocjonalną. Powściąga rozwiązłość.

Umacnia nas, orientuje, stabilizuje i napełnia mocą umysłową.

Pomocny w nauce. Stymuluje odtruwanie organizmu, skuteczny zwłaszcza w poprawie stanu kości. Pobudza wydalanie toksyn z układu krążenia.,,

 

 

Pamiętajmy jednak,że jeśli sami nie weźmiemy się do pracy nad sobą,żadne kamień niczym czarodziejska różdżka za nas tego nie zrobi …wiara, amulet, talizman wszystko to może wspomagać ale siła jest w Nas.;)

niedziela, 04 sierpnia 2013
10 mieczy...szczęście w nieszczęściu?

Przeważnie 10 mieczy to przybicie, ciężkie doświadczenie a czasem w odpowiednim układzie śmierć.

Ja chciałabym napisać o tej karcie trochę z innej perspektywy.

Człowiek w 10 mieczy to nie tylko człowiek udręczony i przybity problemami, to także osoba która po mimo trudnych doświadczeń potrafi przyjąć je jako lekcje i wyciągnąć z niej wnioski na przyszłość.

Wiem że w 10 mieczy często mówi się ,,więcej już nie wytrzymam,, ale są i takie osoby które zamiast cierpieć i rozpamiętywać te bolesne ciosy których doświadczyły ,potrafią z optymizmem spojrzeć na to co było i na bazie tych cięższych doświadczeń żyć lepiej i bardziej świadomie.

Wszystko jest po coś i ma swój cel w naszym życiu.Patrząc na obrazek z talii 78 drzwi widzimy człowieka poddającego się akupunkturze.

Ma cierpiący wyraz twarzy ale...przecież te małe igiełki wkuwa się w jego plecy dla poprawy zdrowia.

Tak też jest z naszym życiem te cięższe doświadczenia są po to aby uzdrowić naszą duszę, abyśmy byli bardziej doskonali i świadomi .

I choć wiem ,że kiedy wszystko się wali w naszym życiu a pozytywu nie widać trudno dostrzec terapeutyczny wydżwięk tych zdarzeń, przychodzi taki czas że rozumiemy po co dane doświadczenie było i wtedy zastosowanie ma powiedzenie;

,,Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,,

 

Udanego tygodnia :*

 

11:24, ania.ryby , Tarot
Link Komentarze (2) »
czwartek, 27 czerwca 2013
Konkurs u Dorotki

Zapraszam na konkurs z okazji 5 urodzin bloga Dorotki Moja joga codzienna

Konkurs z okazji 5 urodzin :)

A dla Dorotki  przesyłam najserdeczniejsze podziękowania ,że dostarcza nam czytelnikom tyle wiedzy,piękna i duchowego wsparcia swoimi wpisami.15:04, ania.ryby
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 czerwca 2013
Haruki Murakami

 

Uf w Poznaniu jest tak upalnie, że mózg nie chce pracować, ale kiedy się ochłodzi na pewno z chęcią sięgniecie po dobrą lekturę.

Od grudnia zeszłego roku zatopiłam się w świat Haruki Murakamiego, zakochałam się w jego twórczości i chłonęłam ile się dało. Jeśli jesteście fanami Jonathana Carrolla to myślę, że świat Murakamiego was nie zawiedzie.

W jego książkach dziwność miesza się z rzeczywistością, sny z jawą a koty czasem mówią ludzkim głosem. Nie sposób polecić jednej jego książki bo każda którą czytałam wciąga bez reszty . Jeśli jednak zaczynacie swoją przygodę z tym autorem polecam na pierwszy plan przeczytać  ,,Kroniki ptaka nakręcacza,, i ,,Kafke nad morzem,,zobaczycie że zapragniecie więcej i więcej ;)

Czas spędzony z dziełami Murakamiego nie będzie czasem straconym i mam nadzieję że tak jak ja zakochacie się w jego stylu i wyobraźni.

piątek, 14 czerwca 2013
9 buław-pozytyw mężczyzny

 

  9 buław

 

Która z kobiet nie chciałaby czuć się bezpieczne u boku partnera? Pewnie ktoś powie,, ja nie potrzebuje partnera by czuć się bezpieczna, dam sobie ze wszystkim sama rade ,, ale czy to do końca prawda?

Czasem nawet najsilniejsza kobieta potrzebuje męskiego ramienia do wypłakania, wsparcia …bo we dwoje lżej.

Problemy nie są już takie straszne, bo nie jesteśmy sami. Dziś taki partner wydaje nam się,,towarem luksusowym,, bo czy nie mało wokół niedojrzałych emocjonalnie partnerów?

 

Partner w 9 buław to taki mężczyzna, który osłoni nas własnym ciałem, będzie czuwał nad naszym bezpieczeństwem fizycznym, psychicznym. Taki partner jest zawsze czujny i gotowy do obrony swojej rodziny. Jest gotów na, wiele aby uchronić najbliższych przed kłopotami a to, że cały ciężar skupia się na nim nie zniechęca go, ale jeszcze bardziej motywuje do działania

Jest niczym wartownik przy bramie swojego domostwa.

Zawsze będziemy mogły na nim polegać i poczuć to miłe uczucie opiekuńczych i silnych ramion wokół naszej osoby J

Ech jak to przyjemnie być czasem po prostu kobietką J Myślę, że większość mężczyzn chciałaby się nami zaopiekować i pokazać, że na nich można liczyć…tylko my kobiety na to nie pozwalamy, a potem narzekamy, że prawdziwych mężczyzn już nie ma.

 

Droga kobieto pozwól swojemu mężczyźnie odkręcić dziś słoik,butelkę lub podnieść coś ciężkiego. Pozwól mu pokazać, że jest potrzebny,że potrzebujesz go choćby w tak drobnych czynnościach i ….nie zapomnij mu powiedzieć ,,Ależ jesteś silny,,;)

Na pewno zobaczysz jego uśmiech na twarzy i wyprężoną sylwetkę ….a partner chętniej będzie ci pomagał skoro będzie wiedział że go potrzebujesz 

 

Buziaki :*

11:30, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 maja 2013
Moc -dasz rade!

Bywa tak w życiu, że naprawdę nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy w tym na jedzenie. Kiedy pytamy kart czy poradzimy sobie finansowo i wyciągamy kartę Moc możemy być pewni , że tak.

Moc to nic innego jak zaradność życiowa. Masz w domu ziemniaki, jajko, jakiś tłuszcz i mąkę masz co jeść ;) No bo przecież możesz stworzyć kopytka(kluski ziemniaczane), pleńdze (placki ziemniaczane), frytki, zwykłe ziemniaki z omasta, placki z ziemniaków gotowanych, omlet ziemniaczany, naleśniki…widzicie że trochę da się zrobić.

Ta karta mówi- poradzisz sobie ! Jesteś nie tylko zaradny, ale masz siłę i wiedzę, aby przetrwać.

Pamiętam jak swego czasu miałam tylko mąkę, chleb i gruszki;) Więc były pierogi z gruszkami, mus na chleb z gruszek, kompot do picia …i tak dało się przetrwać najtrudniejsze tygodnie. Lekcje z takiej próby są bezcenne .

Moc nie mówi,że coś samo spadnie nam z nieba .W tej karcie jest twój potencjał i zapewnienie, że sobie poradzisz nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej.

 

Pozdrawiam serdecznie , miłego tygodnia :*

14:29, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 kwietnia 2013
Kilka odsłon karty 4 kielichy

 

Czy kiedykolwiek czułeś się niechciany, odrzucony zignorowany? Jeśli tak to doskonale wpasowujesz się w temat czterech kielichów.

Czasem bywa tak, że cierpimy z miłości. Ty jeszcze kochasz a partner już ma dość.

Dla niego wasz związek jest już stary, nudny i do niczego czegoś mu brakuje. Tylko jakoś trudno mu określić  czego ;)

Ty starasz się zabiegasz o partnera, on dusi się twoją miłością.

Im bliżej strasz się być niego tym bardziej czujesz odrzucenie i brak zainteresowania.

Cztery kielichy to przesyt, mamy już dość. Miłość nie jest już ani beztroską szukania nowej podniety (trzy kielichy) ani zakochaniem od pierwszego wejrzenia (dwa kielichy) .

Osoba, którą pokazują cztery kielichy nie ma już ochoty ani na kontynuacje związku ani na szukanie nowego partnera.

Jest znudzona zmęczona i apatyczna. Cokolwiek byś nie uczynił, osoba ta albo cię zignoruję albo odtrąci.

Z innej bardziej codziennej strony cztery kielichy to postawa człowieka, którego np. odwiedzamy a on nie ma ochoty na gości.

Nie obrażając żadnego wyznania bardzo kojarzy mi się ta karta z postawą ludzi, gdy do drzwi pukają osoby głoszący swoją religię i można powiedzieć, że w większości spotykają się z postawą osoby umiejscowionej w czterech kielichach. Zostają zwyczajnie odrzuceni już na wstępie.

Innym razem cztery kielichy pokazują człowieka, który nie potrafi cieszyć się z tego, co ma, z drobiazgów, które tworzą jego życie. Zamiast budować na tym, że szklanka jest do połowy pełna widzi tylko to, czego mu brak a to najprostsza droga do depresji.

Cztery kielichy to także zwyczajna nuda, obżarstwo i ostatnie miesiące ciąży, kiedy czekamy już umęczone na rozwiązanie, bo brzuszek jest już taki duży i ciężki.

Jako karta rada cztery kielichy oznaczają, aby nie odrzucać nadarzających się okazji, przyjmować wyciągniętą dłoń i chwytać szanse choćby nam się nie chciało podnieść tyłka z fotela 

 

Zdrowotnie pokazuję zatrzymywanie się wody w organizmie, opuchliznę.

Jeśli chodzi o pogodę zwiastuję duży deszcz.

 

Pozdrawiam serdecznie udanego tygodnia ;*

 

 

13:48, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 marca 2013
,,Wiosna, wiosna ,wiosna ach to ty,,

Chociaż pogoda na to nie wskazuje,a za oknem mam biały puch mamy już wiosnę .

Wiosenna niespodzianka tak jak obiecałam będzie :)

Przekonałam się że karty Mudry doskonale pokazują nam jakiej energii mamy za mało,nad czym należało by popracować by się wzmocnić.Dziś pierwszy dzień wiosny i myślę że to doskonały czas by popracować nad słabościami , doenergetyzować się i niczym wiosenne pączki na drzewach rozkwitnąć :)

Dla 6 pierwszych osób przesłanie z kart ,,Mudry dla ciała, umysłu i ducha,, 

Karta wskaże jakiej energii macie za mało nad czym popracować i tak należy jej przesłanie odczytać.

Reszta zależy tylko od Was i waszych starań :)

Dla pierwszych 3 osób dodatkowo odpowiedz z kart Tarota na jedno konkretne pytania.Odpowiadam z rozkładu z dwóch kart -Rozkład jest autorstwa Jagienki :)

Jeśli chcesz dostać taką wskazówkę-odpowiedz zostaw swoje imię w komentarzu i wyślij imię +swoją datę urodzenia(pierwsze trzy osoby także pytanie do kart) na mojego maila.

wrozka-ania@wp.pl.

 

Dziękuje i wszystkiego dobrego :*


08:10, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (9) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo