czwartek, 12 maja 2011
Opalenizna

Zauważyłam ostatnio ,że karty ładnie pokazuja kolor skóry a dokładniej opalenizne.

7 mieczy

7 mieczy -na karcie widać że babka maluję nie to co jest na prawdę ale obraz taki jaki widzi .Ta karta pokazuję mi nie naturalną opaleniznę ale taką z solarium,,pomalowane,,ciało.

diabel

diabeł-ciemna karta w odcieniach brązu no i oczywiście żar od samego wizerunku diabła..nic dodać nic ująć jak się jest tak blisko diabła trzeba się spiec a nawet poparzyć ;)

Miłego opalania;)

18:34, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 maja 2011
Nowiny

gabriel

W swojej skromnej kolekcji kart posiadam dwie talie Anielskie. Uzdrawianie z Aniołami i Świetlistą Siłę Aniołów. Powiem nieskromnie że jest to jeden z najtrafniejszych moich zakupów.
Uzdrawianie z Aniołami Talia Doreen Virtue jest bardzo trafna jeśli chodzi o rady w trudnych sytuacjach. Świetlista Siła Aniołów której używam zazwyczaj aby zapytać jaki Anioł dziś jest najbliżej mnie jaki mnie wspiera zaskakuję mnie czasem dokładnymi zdaniami,słowami które towarzyszą mi w danym dniu.
Dziś zaczynam pracę tutaj http://www.wrozbyonline.pl/ekspert/565/Wrozka_Ania i towarzyszył mi dziś Archanioł Gabriel.
Tego Archanioła chyba nie trzeba przedstawiać. Każdy wie jakie nowiny przyniósł Marii.
Mi dziś przyniósł dobrą nowinę o początku mojej drogi jako wróżki ;)
Dziękuję Gabrielu;* 

16:55, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 maja 2011
Historia potwora

,,Zbrodnie Josefa Fritzla .Analiza faktów,,

Miałam okazje wczoraj przeczytać tą książkę.Przyznam ,że mój umysł nadal mimo wielu przeżyć nie jest w stanie ogarnąć takich sytuacji .Wszystkim na pewno jest znana historia tego potwora ,który więził własną córkę 24 lata w piwnicy i spłodził z nią siódemkę dzieci...Nadal mam ciarki na cielę po tej lektórze.

Gdybym miała zobaczyć go w jakiejś karcie Tarota to byłby to 

Diabeł-wcielone zło którę kieruję się tylko swoim popędem ,Rycerz mieczy-tu widziałabym jego agresywność i Papież -w swoim złym obliczu..bo przecież Frizl cały czas uważał że robi dobrze a to jego córka jest niepoprawna i zła.

Elishabet widziałabym w 8 mieczy-skrępowana (dosłownie i psychicznie)bez możliwości ruchu,10 mieczy-przygwożdżona już do samego dna,9 mieczy-zrospaczona czekająca na kolejny cios.

Pytanie jak ta dziewczyna przeżyła 24 lata w izolacji?Chyba tylko ona sama może na to odpowiedzieć...albo i nie...

 

wtorek, 03 maja 2011
Wypadek

Króciutki opis wypadku męzczyzny i jak to pokazały karty.

as bulawPostać-męzczyzna 63 lata.Wysoki postawny ,energiczny w działaniu.Dokładnie jak na karcie siwe włosy i łysinka na głowie.

 8 kielichówdiabeł

Jak doszło do wypadku?-Pan był poza domem (8 kielichów) ale ta ósemka to też praca twórcza a przy Dable który tu symbolizuję coś niebezpiecznego ,goracego ogień ,żar...karty pokazały pracę przy spawaniu;)

słońce

Jaka część ciała ucierpiała?-oko.Kata pokazuję mi nie pierwszy raz zrenice.Nie trudno sie domyślić dlaczego... patrząc na obrazek;)

5 kielichow5 monet

Konsekwencje-Oczywiście ból  (5 kielichów)Oko piekło bolało ,łzawiło.Musiało się to skończyć wizytą u lekarza i udzieleniem pomocy (5 monet).

Na koniec powiem że postać tego tematu  czuje się dobrze ;)

16:01, ania.ryby , Zdrowie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 kwietnia 2011
Interpretacja kart

4 mieczy4 mieczy

Trochę wiadomości;)

Co do interpretacji kart to według mojego doświadczenia każda talia mówi do swojego właściciela własnym językiem.Karty mają swoje podstawowe znaczenia ,ale w rękach wróżącego nabierają swich indywidualnych kolorów.Tak więc nie dziwmy się jeśli komuś 4 mieczy pokazuję ciąże a innej osobie śmierć .Tak to bywa z kartami;) Trzeba być otwartym na ich interpretację i ufać przede wszystkim sobie;)

11:37, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 kwietnia 2011
Początek

Karta Mag

Witam wszystkich ktorzy zechcą wpadać na mojego bloga.O czym bedzie?Ciut o mnie ,trochę o kartach tarota ,anielskich,ale głównie o codziennym życiu.O tym jak karty objawiają się na codzień.

Będzie też o zwierzakach ,które kocham.O ksiązkach które z pasją czytam .O wszystkim co ludzkie .O tym co porusza moje serce ,co po podnosi jego wibrację i o tym co ją przygasza.Choc mam nadzieję że tego przygaszania bedzie niewiele.

Jeszcze raz witam ;)Czujcię się jak w domu;D

20:12, ania.ryby
Link Komentarze (2) »
1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15
 
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo