środa, 05 października 2016
Archanioł Jofiel

Jego imię oznacza ,,Mądrość Boga,,, również ,, Bóg jest moją prawdą,,. Jest zwierzchnikiem królestwa Jowisza,zwanego chesed, któremu przyporządkowane jest miłosierdzie i łaska.Poprzez natchnienie i intuicję Jofiel przesyła ludziom w serca boskie światło mądrości. Działanie Jofiela jest zauważane w ostatnim tysiącleciu wszędzie tam ,gdzie ludzie przybywają  do boskiego zródła w poszukiwaniu światła prawdy.Prawdziwe bogactwo, prawdziwe szczęście i prawdziwe skarby znajdują się w królestwie światła i stamtąd mogą być objawiane i przekazywane światu. Kiedy do człowieka dociera światło przesyłane przez Jofiela ,określa on to jako szczęście, jako szczęśliwy traf, jako łaskę i usmiech losu. Jofiel przesyła radość,zrozumienie i pomaga zrozumieć wyższy, nadrzędny sens doświadczeń życia codziennego. Ten archanioł przekazuje światło objawienia. Ludzie ,którzy chcą rozwijać w sobie to światło  wytrwale i nieustannie, ćwiczą, uczą się przez wiele lat i w końcu zaczynają pojmować wydarzenia swojego ziemskiego życia jako swoiste próby i egzaminy.

Do legionów Jofiela należą niezliczone rzesze aniołów;anioły oświecenia, anioły pokoju, anioły prawdy i poświęcania się prawdzie,anioły objawienia, anioły wiedzy,anioły nauki, anioły służby światłu Chrystusowemu,anioły szczęśliwości,anioły zachwytu i ekstazy,anioły,które otwierają anielskie oko człowieka i wiele innych.

Zródło;,,Wielka Księga Aniołów,, Jeanne Ruland

10:42, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo