środa, 30 października 2013
Energia 1 listopada

Jeszcze raz chciałam pokazać jak pięknie karty Mudry odpowiadają na pytania mimo że nie są typowo wróżebnymi kartami.

Zapytałam jakie energię będą towarzyszyć nam wszystkim w Święto zmarłych?

Według mnie ta karta ma tylko jedno znaczenie jako odpowiedz na zadane pytanie.W tym dniu granic nie ma ten i tamten świat się przenikają. Jeśli ktoś tego pragnie i chce kontaktu z kimś z drugiej strony to właśnie w tym czasie może na taki kontakt liczyć bo będzie on ułatwiony.

Poza tym uważam że ta karta pokazuję jedność w śród ludzi w tym czasie ,nie ma biednych bogatych, szefów i podwładnych wszyscy jesteśmy równi , wszyscy odwiedzamy groby bliskich.

Dodatkowo światło na karcie kojarzy mi się z zapalaniem zniczy i światełkiem które rozświetla mrok, które jest symbolem pamięci o zmarłych i takim naszym łącznikiem z tamtym światem.

Jak widać wróżyć można wszystkim ;)

Warto wykonać tą mudrę gdy potrzebujemy zrównoważania naszego ciała fizycznego  z energią duchową bo tylko w ten sposób tworzymy kompletną całość.

Spokojnego Święta Zmarłych i bezpiecznej drogi tym którzy wyjeżdżają poza swoje miasta.

15:46, ania.ryby , Mudry
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 października 2013
4 monet-skarbonka

Ta karta zazwyczaj pokazuję mi osobę , która ma pieniądze ale...kiedy wychodzi gdzieś ze znajomymi najlepiej by było ,żeby za nią płacono, jej stawiano .

Taki człowiek potrafi przesiedzieć w pubie z jedną szklaneczką piwa i sączyć ja godzinami. Jeśli poprosisz taką osobę o pożyczkę usłyszysz ,,Nie mam pieniędzy,,

Jeśli masz partnera którego ta karta opisuję i jakimś cudem coś ci kupi nie zapomni powiadomić cię ile za to zapłacił. Kidy sama coś sobie kupisz pierwsze jego słowa będą ,,Ile zapłaciłaś,,?

Ale ta karta to nie tylko pieniądze. Uczuciowo pokaże partnera bardzo zamkniętego w sobie. Milczka , który kumuluje emocje wewnątrz i nie masz co liczyć na wylewność w jego słowach.

Często też pokazuję zaborczość w miłości. W tej karcie chcemy niemal na własność posiadać osobę z którą dzielimy życie.

Na planie fizycznym można zaobserwować u takiego człowieka chowanie głowy miedzy ramiona, dosłownie takie kurczenie się sylwetki jakby chciał być niedostrzegalny przez innych.

Kiedy pytasz kart czy w coś zainwestować pieniądze karta odpowiada-Nie inwestuj .

Osoba z 4 monet żyje w myśl zasady-Lepiej mieć niewiele niż wcale.

Skąpstwo, posiadanie, zazdrość,lęk,dusigrosz,odludek to słowa pasujące do 4 monet.

Pozdrawiam ciepło :)

 

13:36, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo