poniedziałek, 02 września 2013
Onyks

  

Ostatnio przeczytałam u Dorotki bardzo ciekawy artykuł o złości(Blog Moja joga codzienna). Tak się złożyło, że wcześniej dostałam pierścionek z Onyksem i myślę, że doskonale ten kamień może nas wspomóc w pracy nad negatywną energią. Jeśli wierzycie w moc kamieni i chcecie się nieco wspomóc przy pracy nad złością ten kamień może być bardzo przydatny.

 

Właściwości Onyksu (Z książki,, Tajemnicza moc kryształów,,)

,,Jest to kamień chroniący, który absorbuje i przetwarza negatywną energię nie przechowując jej. Oczyszcza z pasożytów naszą aurę. Zmniejsza napięcie i eliminuje zaburzenia emocjonalne. Poprawia samokontrolę, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się stresu. Rządzi pierwszą czarką.

Jego moc pomaga pokonać nam strach, w zamian sprowadzając pogodę ducha i równowagę emocjonalną. Powściąga rozwiązłość.

Umacnia nas, orientuje, stabilizuje i napełnia mocą umysłową.

Pomocny w nauce. Stymuluje odtruwanie organizmu, skuteczny zwłaszcza w poprawie stanu kości. Pobudza wydalanie toksyn z układu krążenia.,,

 

 

Pamiętajmy jednak,że jeśli sami nie weźmiemy się do pracy nad sobą,żadne kamień niczym czarodziejska różdżka za nas tego nie zrobi …wiara, amulet, talizman wszystko to może wspomagać ale siła jest w Nas.;)

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo