sobota, 29 września 2012
Michał,Gabriel,Rafał

Dziś święto trzech Archaniołów  Michała, Gabriela i Rafała.

Zapytałam kart Desie co trzej jubilaci chcieli by przekazać w tym dniu odwiedzającym moją stronę i…..

Karta Miłość

,,…Jeśli kochasz to o tym mów, nie szczędź słów, czułych gestów i wymownych znaków. Ważna jest pełna akceptacja i konieczne wzajemne wsparcie . Doceniaj zalety partnera i nie przeceniaj własnych. Niech miłość ujawnia to, co w nas najlepsze.,,

 

A tak poza książkowym przesłaniem to myślę, że Archaniołowie po prostu chcą powiedzieć ,że nas kochają i pragną abyśmy także darzyli siebie wzajemnie miłością.

Mówmy  ,,kocham cię,, nie tylko do przyjaciół , ale przede wszystkim do osób z którymi nie koniecznie dobrze się dogadujemy (nie musisz oczywiście mówić tego na głos kiedy ktoś obrzuca cię błotem bo reakcja będzie taka że albo agresja się nasili albo osoba uzna cię za dziwadło).

Słowo(myśl) to energia   i nawet jeśli nie widzimy poprawy to możemy być pewni że poprawa nastąpi w nas samych-a zmiana naszego podejścia =zmiana podejścia drugiej strony, albo po prostu nasz wewnętrzny spokój  bo czasem trafiamy na bardzo oporny grunt do obdarowania miłością :);).

Kocham Cię Kocham Cię Kocham....miłego weekendu.

 

środa, 26 września 2012
Neurony lustrzane

Neurony lustrzane to grupy komórek nerwowych (neuronów), które uaktywniają się podczas wykonywania pewnej czynności lub obserwowania jej u innych osobników. Neurony lustrzane odkryto w mózgu małp i człowieka. Podejrzewa się, że dzięki nim osobnik na widok pewnej czynności jest w stanie niemal natychmiast odgadnąć intencje innego osobnika nie tylko tego samego gatunku. U człowieka odpowiadają prawdopodobnie również za zdolność do rozpoznawania cudzych emocji i intencji wyrażanych niewerbalnie, czyli empatię oraz współczucie.-żródło wikipedia

 

Na pewno każdy z was znajduje się w takiej sytuacji,że odczuwa działanie ,,neutronów lustrzanych,,

Ja czułam to działanie zawsze tylko  nie wiedziałam,że to ma swoją nazwę…teraz wiem.

Kiedy mamy doczynienia z ,,neuronami lustrzanymi,,?

Kiedy czytasz książki np.o świadomym śnieniu na pewno łatwiej ci wejść w stan OOB.

Kiedy znajdujesz się w otoczeniu ludzi podzielających twoją pasje, cokolwiek to jest szycie, malowanie ,każde warsztaty ..także łatwiej ci się rozwijać.

Kiedy jedziesz za granicę bez znajomości języka ...przebywając tam dostatecznie długo na pewno opanujesz podstawowe zwroty, zdania.

Także każdy strajk, protest to doskonały przykład działania neuronów lustrzanych.

Nawet agresja w kolejce do kasy..niestety;(

 

Wszystko jest energią i dlatego warto otaczać się ludźmi którzy nas inspirują a zobaczycie jak pozytywna energia działa…czasem z prędkością światła ;)

 

Polecam książkę ,,Prawo rezonansu,, Pierre Franckh

 

piątek, 21 września 2012
Przesłanie weekendowe

Dodatkowe znaczenie tej karty

-Sytuacja ulegnie poprawie, kiedy odważnie się z nią zmierzysz.

-Zasługujesz na coś lepszego

-Ufaj swoim uczuciom nawet jeśli inni się z tobą nie zgadzają

-Nie oddawaj swojej mocy innym

-Nie pozwól sobie utknąć w złudzeniu ,,że tak to już jest,,

 

Udanego weekendu i moja mała dygresja-patrząc na tą karte ubierajcie się cieplutko kochani :)szaliczek, golf lub apaszka obowiązkowo.

Buziaki ;*

09:45, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 września 2012
Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Miałam przyjemność chwilkę temu skończyć czytać II tom autobiografii Pana Jackowskiego.

Serdecznie polecam tą książkę  jest w niej mnóstwo przykładów jego jasnowidzenia dzięki , któremu odnaleziono wiele zaginionych osób . W obu tomach możemy poznać filozofię życia tego słynnego jasnowidza, jego pogląd na wróżki i wróżenie...wiele dowodów na to że na śmierci nasze istnienie się nie kończy.

Z ciekawostek z życia Pana Krzysztofa możemy przeczytać o znajomości z samym Andrzejem Gołotą czy...słynnym gangsterem ,,Pershingem,,.

Polecam raz jeszcze bardzo wciągająca lektura...ja nie mogłam się oderwać jak tylko książki trafiły w moje ręce.

Tutaj kupiłam dwa tomy-,,Zmarli Mówią,,

piątek, 07 września 2012
Tarot Drzew

Znalazłam bardzo inspirującą talie tarota i chcę się nią podzielić ;) Może komuś przypadnie do gustu tak jak mi.

Mi osobiście bardzo przypadł do gustu motyw drzew na Mandalach Pani Dorotki-Blog Pani Dorotki-więc jak tylko zobaczyłam te karty z drzewami  to się zakochałam ;)

Karta Cesarzowa

Królowa buław

5 monet

5 monet

 

Więcej kart tutaj Tarot Drzew

Miłego oglądania;)

11:55, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 września 2012
Rytuał-Oczyszczanie domu

 

Księżyca ubywa ,więc pomyślałam ,że to idealny czas na oczyszczanie domu.

Rytuał na oczyszczanie domu.

Czas wykonania-IV kwadra księżyca(czyli po pełni gdy ubywa księżyca)

Potrzebne składniki

-ryż

-sól

-ewentualnie fioletowa świece

 

Wykonanie

Wzywamy Archanioła Zadkiela. Mieszamy ryż z solą. Obchodzimy dom, mieszkanie od drzwi  odwrotnie do kierunku poruszania się wskazówek zegara i obsypujemy mieszkanie od drzwi przez wszystkie kąty kończąc w tym samym punkcie w którym zaczęliśmy.

Na koniec rzucamy 3 garście za drzwi i 3 do środka mieszkania. Palimy świece do końca. Wysypany ryż z solą zostawiamy na noc, a rano dokładnie sprzątamy.

Gotowe dom oczyszczony ;)

 

Oczywiście prościej jest oczyścić dom paląc szałwie ale gdyby ktoś miał ochotę na ten rytuał i trochę więcej sprzątania  ;) to polecam.

(Dobrze sprawdza się przy zakupie nowego mieszkania , wiadomo że wtedy i tak należy mieszkanie oczyścić ..no i praktycznie cały czas urządzamy się od nowa)

12:09, ania.ryby , Rytuały
Link Komentarze (2) »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo