czwartek, 27 czerwca 2013
Konkurs u Dorotki

Zapraszam na konkurs z okazji 5 urodzin bloga Dorotki Moja joga codzienna

Konkurs z okazji 5 urodzin :)

A dla Dorotki  przesyłam najserdeczniejsze podziękowania ,że dostarcza nam czytelnikom tyle wiedzy,piękna i duchowego wsparcia swoimi wpisami.15:04, ania.ryby
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 czerwca 2013
Haruki Murakami

 

Uf w Poznaniu jest tak upalnie, że mózg nie chce pracować, ale kiedy się ochłodzi na pewno z chęcią sięgniecie po dobrą lekturę.

Od grudnia zeszłego roku zatopiłam się w świat Haruki Murakamiego, zakochałam się w jego twórczości i chłonęłam ile się dało. Jeśli jesteście fanami Jonathana Carrolla to myślę, że świat Murakamiego was nie zawiedzie.

W jego książkach dziwność miesza się z rzeczywistością, sny z jawą a koty czasem mówią ludzkim głosem. Nie sposób polecić jednej jego książki bo każda którą czytałam wciąga bez reszty . Jeśli jednak zaczynacie swoją przygodę z tym autorem polecam na pierwszy plan przeczytać  ,,Kroniki ptaka nakręcacza,, i ,,Kafke nad morzem,,zobaczycie że zapragniecie więcej i więcej ;)

Czas spędzony z dziełami Murakamiego nie będzie czasem straconym i mam nadzieję że tak jak ja zakochacie się w jego stylu i wyobraźni.

piątek, 14 czerwca 2013
9 buław-pozytyw mężczyzny

 

  9 buław

 

Która z kobiet nie chciałaby czuć się bezpieczne u boku partnera? Pewnie ktoś powie,, ja nie potrzebuje partnera by czuć się bezpieczna, dam sobie ze wszystkim sama rade ,, ale czy to do końca prawda?

Czasem nawet najsilniejsza kobieta potrzebuje męskiego ramienia do wypłakania, wsparcia …bo we dwoje lżej.

Problemy nie są już takie straszne, bo nie jesteśmy sami. Dziś taki partner wydaje nam się,,towarem luksusowym,, bo czy nie mało wokół niedojrzałych emocjonalnie partnerów?

 

Partner w 9 buław to taki mężczyzna, który osłoni nas własnym ciałem, będzie czuwał nad naszym bezpieczeństwem fizycznym, psychicznym. Taki partner jest zawsze czujny i gotowy do obrony swojej rodziny. Jest gotów na, wiele aby uchronić najbliższych przed kłopotami a to, że cały ciężar skupia się na nim nie zniechęca go, ale jeszcze bardziej motywuje do działania

Jest niczym wartownik przy bramie swojego domostwa.

Zawsze będziemy mogły na nim polegać i poczuć to miłe uczucie opiekuńczych i silnych ramion wokół naszej osoby J

Ech jak to przyjemnie być czasem po prostu kobietką J Myślę, że większość mężczyzn chciałaby się nami zaopiekować i pokazać, że na nich można liczyć…tylko my kobiety na to nie pozwalamy, a potem narzekamy, że prawdziwych mężczyzn już nie ma.

 

Droga kobieto pozwól swojemu mężczyźnie odkręcić dziś słoik,butelkę lub podnieść coś ciężkiego. Pozwól mu pokazać, że jest potrzebny,że potrzebujesz go choćby w tak drobnych czynnościach i ….nie zapomnij mu powiedzieć ,,Ależ jesteś silny,,;)

Na pewno zobaczysz jego uśmiech na twarzy i wyprężoną sylwetkę ….a partner chętniej będzie ci pomagał skoro będzie wiedział że go potrzebujesz 

 

Buziaki :*

11:30, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo