poniedziałek, 27 czerwca 2011
Karty Anielskie

wolnosc

Karty Uzdrawianie z Aniołami są niesamowite. Każdego dnia kiedy losuję dla kogoś przesłanie tak bardzo mnie zadziwiają trefnością.

W niedzielę miałam pytanko od Pani o związki z dwoma mężczyznami. Zanim rozłożyłam tarota wyciągałam dla niej kartę rade dotyczącą miłości.

Była to karta Wolność-karta ta radzi się wyzwolić z relacji które nam nie odpowiadają ,które nas ograniczają i zniewalają. Na samym obrazku widać że kobieta próbuję się uwolnić od oblegających ją Aniołków. Tak naprawdę one ja mocno nie trzymają i jeśli tylko zechcę może spokojnie iść dalej.

Karty tarota oczywiście potwierdziły mi przesłanie Anielskie.

 

12:03, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 czerwca 2011
Test ;)

 

Dostałam ostatnio takie pytanko sprawdzające. Pani zapytała mnie co dzieje się z dzieckiem i gdzie jest.

Mały teścik czy umiem to wyczytać ;)

Karty pokazały to tak  

paz mieczy                  

Paz mieczy-dziecko ,kłótliwe ,niespokojne i wszędzie go pełne, milion myśli na minutę

Co zrobił?

7 mieczy5mieczy

7 mieczy-5 mieczy-dokonał kradzieży i został przyłapany

Co się z nim dzieje-gdzie jest?

6mieczy4monetykrol kielichow

6 mieczy-4 monet-Król kielichów-został wywieziony poza miasto, według mnie jest pod opieką psychologa

 

Okazało się że chłopiec faktycznie sprawiał kłopoty. Dokonał kradzieży i został zabrany do domu dziecka oddalonego od jego miasta rodzinnego.

4 monet pokazuję mi także więzienie ,ogólnie odizolowane miejsca.

14:27, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 czerwca 2011
Horoskop Tarotowy 13.06-19.06

 słońce

Baran

Drogie Barany trudny tydzień przed wami. Będzie wam towarzyszył smutek łzy i przygnębienie. Pamiętajcie jednak że czasami z małego problemu nasz umysł może stworzyć potwora. Zamiast się nakręcać i zamartwiać na zapas karty radzą się na chwilę zatrzymać .Nie podejmujcie żadnych pochopnych decyzji ,przeczekajcie.

Po burzy zawsze wychodzą słońce.

Byk

Byki nie inwestujcie w nic swoich pieniędzy. Nie przyniesie to wam zysku a jedynie straty. Nie pozwólcie aby ktoś was do czegoś nakłaniał. To ty twoje pieniądze drogi Byku i Ty najlepiej wiesz jak je rozdysponować.

Bliźnięta

Miłe Bliźniaki dobry tydzień przed wami. Czas zabawy świętowania . Możliwe zaproszenie na imieniny ,urodziny lub po prostu zwyczajna impreza. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i odkryj dziecko w sobie;) Ciesz się baw to nie wstyd mieć dziecięcą radość w duszy .To zaleta.

Rak

Dla Raków dobry czas na załatwianie wszystkich urzędowych spraw. Jeśli chcesz wziąć kredyt to właśnie teraz. Dobry czas na kupno nieruchomości i inwestycje w Dom. We wszystkich tych urzędowych zabiegach może pomóc mężczyzna .Nie wahaj się prosić o pomoc.

Lew

Drogi Lwie lubisz się bawić ale czas zejść na ziemię. Nic samo się nie zrobi nikt cię nie wyręczy. Zajmij się dziećmi a jeśli ich nie posiadasz poświęć czas swojemu wewnętrznemu dziecku .

Panna

Panny mogą się wybrać w podróż ,nawet zagraniczną. Nie obawiaj się droga Panno wyjazdu będzie on sprzyjający i rozwojowy dla twojego intelektu. Dom bez ciebie nie zginie ,nie zawali się więc śmiało w drogę;)

Waga

Drogie Wagi ten tydzień pod znakiem pracy. Wszystko będzie szło spokojnie i miarowo .Możecie mieć wrażenie że jest monotonnie i nudno ale byle do weekendu. Pozwólcie sobie na jakiś krótki wyjazd i odpoczynek na łonie natury..może nad jeziorko;)Poczujecie się jak odnowione i nabierzecie wiatru w żagle;)

Skorpion

Skorpiony mogą śmiało zaczynać wszystkie nowe przedsięwzięcia. Ze wszystkim sobie poradzicie .Nie zapomnij jednak drogi Skorpionie o miłości .Zwróć uwagę na partnera, partnerkę bo zgubisz coś ważnego .

Strzelec

Miły Strzelcu możesz mieć uczucie że cały świat dźwigasz na swoich barkach, ale dlaczego nie prosisz o pomoc? Poproś o nią a otrzymasz .Nie próbuj też niczego robić za plecami innych bo odwróci się to przeciwko tobie.

Koziorożec

Sporo pracy ale i zadowolenia z niej. W pracy będziesz czuł się jak ryba w wodzie. Możliwe że zrealizujesz właśnie teraz wcześniejsze projekty. Będziesz zadowolony i dumny z siebie.

Zadbaj jednak o odpoczynek. Pod koniec tygodnia zmęczenie da się we znaki.

Wodnik

Wspaniały tydzień pod znakiem przyjaźni miłości i ogólnie dobrych relacji partnerskich. Wykorzystaj to drogi Wodniku pokaż światu swoje jasne ciepłe obliczę a dostaniesz tyle samo ile dajesz.

Ryby

Dla Rybek to czas wyborów. Możecie mieć trudności z podejmowaniem decyzji ale jeśli pokierujecie się sercem i otworzycie je przed innymi trudności znikną. Bądź droga Rybko przyjacielem i nauczycielem dla innych a tym samym zostaniesz obdarzona. Będziesz czuła więcej i lepiej-słuchaj swojej intuicji.

Udanego tygodnia;)

19:51, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (1) »
piątek, 10 czerwca 2011
Relaks

 4miecze

Każdy z nas relaksuje się w inny sposób. Jedni czytając,przebywając na łonie natury. Jeszcze inni pichcąc smaczne rzeczy czy dziergając na drutach. Każdy sposób jest dobry,bo wszystko to służy nam i naszemu wnętrzu.

Ja relaksuje się w medytacji a ostatnio w autohipnozie. Odkryłam niedawno ten sposób i bardzo mi odpowiada. To jest to, co daje mi oddech;)

Wczoraj wieczorem miałam doświadczenie, które karty zobrazowały tak.

To, co się wydarzy.

4 mieczy

Co na to wpłynie?

9 monet

Słuchałam autohipnozy,zagłębiając się coraz bardziej do wewnątrz siebie. Byłam w pięknym świecie stworzonym przez swoją podświadomość(9 monet).

Tak bardzo się zrelaksowałam, że dosłownie czułam jak moje własne ciało astralne unosiło się nad moim ciałem obecnym (jak na karcie 4 mieczy)

Niesamowite doświadczenie, bo nie we śnie, ale na jawie;)

Myślę, że większości z nas ma takie głębokie chwilę odprężenia.Życzę Wam, aby takich właśnie chwil było w waszym życiu jak najwięcej.

16:06, ania.ryby , Tarot
Link Komentarze (3) »
środa, 08 czerwca 2011
Męskim okiem ..macierzyństwo ;)

 cesarzowa

Miałam ostatnio okazje słyszeć taką rozmowę.

Dwóch mężczyzn około trzydziestki. Nazwijmy ich Pan A i Pan B

 

Pan B

Masz dziecko?

Pan A

Nie

Pan B

Dlaczego? Jeśli masz żonę to musi być dziecko!

Pan A

A gdzie jest tak napisane że musi być? To jest jakiś przymus? Czy nie mogę mieć żony kochać ją ,podróżować z nią i cieszyć się sobą bez dziecka?

Pan B

Jak jest żona to musi być dziecko.

Pan A zrezygnował z dalszej rozmowy i zmienił temat ;)

 

Przytoczyłam tę rozmowę bo często ostatnimi czasy ten temat do mnie powraca.

Sama kiedyś miałam podobną rozmowę i wtedy trochę bardziej obrazowo odpowiedziałam pytaniem na pytanie

,,Czy to że świnia rodzi się świnią znaczy że musi trafić na stół jako kotlet? Czy to że kobieta ma macicę oznacza że musi być matką?,,

Dostałam podobną odpowiedz jak Pan A ,,Kobieta musi być matką,,

Ilu ludzi tyle zdań...

Piątka mieczy i pszczółka.

5 mieczy

Oglądałam dziś karty i przypomniała mi się taka historia.

Jak byłam mała często latem chodziłam na ogródek z kwiatami. Kiedyś zobaczyłam tam pszczółkę ,spodobała mi się i postanowiłam ją złapać. Machnęłam raz ręką i ją miałam w zaciśniętej pięści. Nagle poczułam ból. Automatycznie piąstka się otworzyła.

Pszczółka wyleciała ,ja zostałam ze spuchniętą ręką a ona umarła…

Ot krótka historia pyrrusowego zwycięstwa.

Zwyciężyłam bo ją złapałam ale co z tego kiedy ona mnie użądliła.

Pszczółka zwyciężyła bo się uwolniła ale za wpuszczenie jadu zapłaciła życiem.

Nasuwa się pytanie -czy było warto?

18:41, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 czerwca 2011
Horoskop Rada anielska 06.06-12.06

 kwiaty

Baran

Drogie Barany Aniołowie proszą was o zajęcie się swoimi związkami. Wnieście nieco romantyzmu do swoich relacji .Jeśli nie jesteście w związkach pozwólcie wyrazić swoją romantyczną duszę w sztuce;)

Byk

Jeśli jesteś w rozpaczy ,coś ci doskwiera i nie widzisz światełka w tunelu Aniołowie proszą abyś się nie poddawał. Uwierz Anielska siła wspiera Cię i otacza każdego dnia. Choćbyś czuł się samotny to wcale tak nie jest. Podnieś zapłakane oczy i znajdź coś dobrego w każdym dniu…naprawdę jest to możliwe.

Bliźnięta

Miłe Bliźniaki dobra nowina;)To o co ostatnio prosiłeś ,czego oczekiwałeś przyjdzie do Ciebie. Twoje modlitwy i cierpliwość zostaną nagrodzone. Miej oczy szeroko otwarte;)

Rak

Drogie Raczki ten tydzień to czas zobaczenia siebie takim jakim jesteś. Nie bój się wyrażać swojego zdania, prosić o to czego pragniesz. Jak każdy człowiek masz do tego prawo. Wyjdź ze swojego pancerza i pokaż się światu. Nie bój się być sobą!!

Lew

Życie to codzienne cuda. Drogi Lwie podnieś głowę do góry niech na chwilę twoje myśli opuszczą sprawy materialne. Popatrz dookoła siebie dostrzeż znaki jakie daję Ci wszechświat.

Czy czasem zadajesz pytanie i dostajesz odpowiedz w postaci wyczytanego zdania z ksiązki, słowa usłyszanego w rozmowie innych ludzi?? Dostrzeż to!!!

Panna

Panny proszone do relaksu przy muzyce;) Dajcie się ponieść melodii .Wprowadźcie więcej muzyki w życie ,to tak dobrze wpływa na nastrój . Zwróćcie także uwagę na słowa które wypowiadacie niech będą lekkie i przyjemne jak muzykaaaa

Waga

Dla Wag pora na relaks. Drogie Wagi czas zająć się swoją duszą. Zamiast zajmować się wszystkimi dookoła zajmij się choć przez chwilę sobą. To co wzbogaci waszą duszę wzbogaci tez waszych bliskich.

Skorpion

Skorpionie rozwijasz się duchowo? Nie? To właśnie teraz twoja dusza upomina się o poświęcenie jej czasu. Zadbaj o te sferę życia ;)

Strzelec

Uwaga uwaga! Drogi Strzelcu nie przesadź z jedzeniem i piciem .Krótka droga od przyjemności do niestrawności;) Ciesz się każdym dniem z bliskimi ,doceniaj radość tych chwil ale zadbaj o umiar.

Koziorożec

Miły Koziorożcu może masz jakieś obawy lęki .Może nie do końca sobie wierzysz? Aniołowie proszą Cię abyś zaufał sobie .Sam jesteś skarbnica wiedzy i doświadczeń. Posłuchaj serca a wszystko będzie jasne.

Wodnik

Wodniku jeśli wpadłeś na jakiś pomysł pielęgnuj go. Idziesz dobrą drogą ;) Wytrwałość przyniesie skutki. Póki co uchwyć się marzenia…marzenia się spełniają;)

Ryby

Dla Rybki to czas w którym powinna zająć się sobą. Uporządkuj droga Rybko swoje myśli .Nie wymagaj zbyt wiele od siebie. Nie zbawisz całego  świata .To co teraz możesz zrobić to zajrzeć w głąb własnego serca. Bądź dla siebie w tym tygodniu priorytetem ;)

Z pozdrowieniami dla Jagienki ;)

18:48, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
Dwa kielichy inaczej.

2k

Chciałam napisać kilka słów o karcie dwóch kielichów .Dziś nie pod katem partnerstwa ale rozwoju duchowego.

Każdy z nas składa się z ,,dwóch połówek ,,.Nie ma kobiety bez męskich hormonów ani mężczyzny bez żeńskich.

Każda kobieta nosi w sobie pierwiastek męski a mężczyzna żeński.

Jesteśmy sami w sobie dwiema,, połówkami tego samego jabłka.,,

Coś co na pozór różne tworzy jedna całość.

 

Kiedyś miałam taki sen, w którym kazano mi wybierać, z dwóch kubków. Jeden był czarny a drugi biały.

Co zdobiłam?

Rozpłakałam się, bo chciałam kubek czarno biały;)

Moja podświadomość chciała mi przekazać, że tylko wtedy jest się w pełni człowiekiem, kiedy łączymy w sobie te dwie skrajności dobro i zło.

Co nie oznacza że bijemy sobie brawo za złe uczynki ,ale uznajemy je ,potrafimy sobie samym przebaczyć wyciągnąć wnioski i żyć z węzełkiem doświadczeń dalej.

 

Te dwa kielichy to dla mnie człowiek kompletny  .Człowiek który akceptuje siebie z wadami i zaletami.

Człowiek ,który umie zrównoważyć w sobie te dwa pierwiastki i po prostu żyć tu i teraz.

Dwa kielichy to dla mnie osoba, która dotknęła i dna i nieba i dlatego jest pełna sama w sobie. Nie potrzebuję dopełnienia w postaci drugiego człowieka (co nie znaczy że jest sama)

Taka osoba kocha siebie a przez to umię kochać innych.

2k

16:54, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 czerwca 2011
Serce i umysł

ksiazka

,,Wczuwanie się czyli integracja serca,, Irina Prekop

Ostatnio miałam przyjemność przeczytać.

Na pewno wszyscy mamy tę zdolność żeby wczuwać się w drugiego człowieka, ale czasem zdarza się nam o tym zapominać.

Właśnie o tym jest ta książka .Autorka pokazuję na zwykłych przykładach z życia jak uczyć się po prostu czuć ;)

Warto przeczytać ;)

 

Bo aby widzieć całościowo należy umysł połączyć z sercem;)

10 kielichów z tali Osho zen Tarot pięknie to obrazuję ;)

10 k

Takiego połączenia życzę i Wam i sobie;*

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo