poniedziałek, 20 maja 2013
Moc -dasz rade!

Bywa tak w życiu, że naprawdę nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy w tym na jedzenie. Kiedy pytamy kart czy poradzimy sobie finansowo i wyciągamy kartę Moc możemy być pewni , że tak.

Moc to nic innego jak zaradność życiowa. Masz w domu ziemniaki, jajko, jakiś tłuszcz i mąkę masz co jeść ;) No bo przecież możesz stworzyć kopytka(kluski ziemniaczane), pleńdze (placki ziemniaczane), frytki, zwykłe ziemniaki z omasta, placki z ziemniaków gotowanych, omlet ziemniaczany, naleśniki…widzicie że trochę da się zrobić.

Ta karta mówi- poradzisz sobie ! Jesteś nie tylko zaradny, ale masz siłę i wiedzę, aby przetrwać.

Pamiętam jak swego czasu miałam tylko mąkę, chleb i gruszki;) Więc były pierogi z gruszkami, mus na chleb z gruszek, kompot do picia …i tak dało się przetrwać najtrudniejsze tygodnie. Lekcje z takiej próby są bezcenne .

Moc nie mówi,że coś samo spadnie nam z nieba .W tej karcie jest twój potencjał i zapewnienie, że sobie poradzisz nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej.

 

Pozdrawiam serdecznie , miłego tygodnia :*

14:29, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo