poniedziałek, 28 maja 2012
Kocie przesłanie mrrrr

Ostatnio kupiłam śliczne Kocie karty ,,Kocia kabała,, Takie niby karty zabawowe ale jakże trafnie można nimi wróżyć. Dla mnie okazały się niezwykle pomocne kiedy potrzebuje potwierdzenia kart Tarota.

Chciałabym podzielić się z Wami urokami tej talii więc przedstawiam je jako przesłanie tygodniowe.

Na ten Tydzień karta-,,Autorytet,,

autorytet

,,W tym tygodniu musisz poddać się narzuconym Ci autorytetom lub zasadom. A jeżeli chcesz z nimi walczyć , możesz to zrobić jedynie stosując się do zasad obowiązujących w ich świecie. Kłótnia z urzędnikiem lub nauczycielem nie odniesie żadnego skutku i przysporzy Ci kłopotów. Spróbuj w formalny sposób przekazać swoje argumenty i cierpliwie czekaj na ich rozpatrzenie,,

Tekst pochodzi z książeczki Kocia kabała dołączonej do kart.

 

Tak więc uwaga kochani na wszelkie urzędowe sprawy i jak to się mówi tylko spokój może nas uratować …a czasami jedynym wyjściem jest płynąć z prądem niż szamotać się jak rybka w sieci.

Ps. Gdyby ktoś chciał kupić za taniutkie pieniądze to http://allegro.pl/kocia-kabala-karty-do-wrozb-i-gier-cena-hurtowa-i2363827330.html Zostało jeszcze 7 dni !

piątek, 04 maja 2012
Tarotowy Pan i Władca

  

Król buław- ,,samiec alfa,,

To mężczyzna , który zadba o Ciebie rodzinę zabezpieczy wasz byt i przyszłość. Lubi jeździć przemieszczać się , podróżować, więc jeśli marzysz o Panu który posiedzi w domu z tobą i dziećmi zapomnij. Możesz podzielać jego pasje do podróżowanie, sportu i dzięki temu będziesz zawsze blisko niego.

Może czasem wydawać się że Ty i dzieci go nie interesujecie ale nie jest to prawdą. On kocha i miłość swą okazuję przez zabezpieczenie przyszłości swojej rodziny.

Jak masz domek z kominkiem to i drwa narąbie, majsterkowanie też nie jest mu obce….a i na upojne noce też możesz liczyć bo energię ma niespożytą.

 

Król kielichów- opiekun

Dobry czuły i wylewny mężczyzna. W przeciwieństwie do Króla buław nie wstydzi się mówić ,,kocham cię,, to dla niego naturalne. Lubi dzieci ,tradycyjny model rodziny. Jeśli zostanie tatą możesz być pewna że pomoże przy maluchu .

Lubi tulić, cmokać okazywać uczucia na wszelkie sposoby. Jest bardzo otwarty na kontakty towarzyskie, a ten który ma w nim przyjaciela może zawsze liczyć na jego wsparcie.

Czasem tylko przy dużych imprezach-bo takie rodzinne biesiadowanie przy dobrym jedzeniu lubi-może…za dużo wypić….i to może poprowadzić go na zgubną drogę nałogu.

Lepiej drogie Panie ,,uzależnić,, owego Króla od dobrego jedzonka , które będzie potrafił docenić i komplementować swoją prywatną Królową kuchni.

 

Król mieczy-Pan rozsądny

Przede wszystkim poważny i prawy. Możesz być pewna że jeśli to właśnie on zostanie Panem twojego serca będzie Ci wierny do grobowej deski…no bo przecież prawo, przysięga tak nakazuję.

Wszelkie rzeczy które nie mają poparcia naukowego są dla niego śmieszne i niezrozumiałe. Jest inteligentny i z inteligentną kobietką się dogada. Gorzej gdy jego połówka będzie ,,stopień niżej,, z inteligencją niż on …wtedy można poczuć się głupią i niezrozumiałą.

Niestety często w swej złej stronie Król mieczy staje się apodyktycznym tyranem strofującym żonę.

 

Król monet-tradycjonalista

Tradycjonalista ceniący więzi rodzinne. Jeśli jest to pan twojego serca a Ty jesteś kobietką lubiącą podróżować, szaleć po imprezach to dobrze się zastanów nad tym związkiem.

Król monet kocha swój kraj, miasto i dom. Najchętniej nie wyjeżdżałby nigdzie poza okolice zamieszkania.

Przeprowadzka w inne miejsce? Zapomnij …nawet ukochana kobieta nie jest w stanie go ruszyć z domu rodzinnego.

Dobre strony to szczodrość. Lubi mieć pełne konto, lubi ciułać ,, na zaś,, ale kupować też lubi…szczególnie jeśli to coś dla domu ;)

Nie no nie chce być okrutna na prezenty stricte osobiste dla ukochanej też można liczyć…a jak już będziesz jego to dostaniesz patelnie pod choinkę no bo to,, przecież się przyda,,

 

Tym optymistycznym akcentem kończę krótkie podsumowanie Królów.;) Pozdrawiam serdecznie.

 

19:48, ania.ryby , Tarot
Link Komentarze (2) »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo