wtorek, 31 maja 2011
Kiedy zaświeci Słońce zobaczysz siebie...

 słońce

Czasem człowiek żyję sobie w poczuciu,że robi coś właściwie. Że właśnie  taka a nie inaczej powinno być.

Ale tak naprawdę gdzieś w środku czuję,że coś jest nie tak.

Coś go dosłownie uciska, boli a nasze wnętrze chcę nam powiedzieć  ,,Hej obudź się! Twoje ciało krzyczy do Ciebie!Dlaczego mnie nie słuchasz? Dlaczego mnie ignorujesz? Proszę wejrzyj w głąb siebie, bo ten ból nie ustanie. Możesz go zagłuszyć możesz go zdusić przykryć warstwami, ale on i tak powróci. Więc obudź się człowieku!!!,,

Zdarza się, że dostrzegamy to bardzo szybko i poprzez uleczenie duszy uleczamy swoje własne ciało.

Ale nie zawsze tak jest .Czasem potrafimy latami ignorować ten głos wewnątrz siebie .Jednak póki żyjemy póty mamy szansę dokopać się do własnego wnętrza.

Nigdy nie jest za późno żeby światło Słońca odkryło to co tak długo sami przed sobą skrywamy.

Czy kiedy Słońce zaświeci i zobaczymy przyczynę bólu będziemy radośni?

Nie mam na to odpowiedzi, bo ile ludzi tyle reakcji.

Myślę jednak że u większości pojawia się łzy .Będziemy płakać nad sobą samym ,będziemy płakać i tulić się we własnych ramionach. Będziemy bić się z myślami z lękami co dalej zrobić z ta świadomością.

Możliwe że zechcemy się wycofać bo Słońce nas przestraszy bo zobaczymy samych siebie takich jacy jesteśmy a to już nie będzie przyjemne .Nie będziemy już dużej mogli zrzucać winy na innych ,obwarować się murem złości i gniewu .To będzie właśnie czas przejrzenia się we własnym odbiciu.

Ten kto nie wycofa się w cień po spotkaniu ze Słońcem już jest wygrany bo podjął wyzwanie a to nie lada wyczyn.

słońce

niedziela, 29 maja 2011
Horoskop rada anielska 30.05-05.06

 aniol

Baran

W tym tygodniu drogi Baranie dostaniesz tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. Jeśli coś Ci się nie uda nie rozpaczaj bo gdy zamykają się jedne drzwi drugie się otwierają. Otwierają się tylko te najlepsze i najwłaściwsze dla Ciebie.

Byk

Drogi Byku ten tydzień poświęć na akceptację siebie takim jaki jesteś .Zamiast dostrzegać swoje wady i niedoskonałości skup się na tym co masz najpiękniejszego i najlepszego w sobie. Uwierz masz takie cechy;)

Bliźnięta

Miły Bliźniaku nie bój się otwierać na nowe rzeczy i ludzi. Życie jest po to aby przyjmować z wdzięcznością wszystko co jest nam dane. Nie zamykaj się w czterech ścianach.

Rak

Raczku w tym tygodniu zadbaj o ciało. Może przyda się wizyta u lekarza a może po prostu jakieś domowe spa? Nie samym światem duchowym człowiek żyję.

Lew

Drogi Lwie ten tydzień to czas niemałego zamieszania .Pozwól sobie na chwilę wytchnienia ,usiądź pomyśl zanim coś zrobisz. Policz do dziesięciu nim wybuchniesz, ucisz umysł i dusze.

Panna

Panny proszone na powietrze;)Miła Panno znajdz w tym tygodniu czas na wycieczkę za miasto, spacer po parku. Bardzo potrzeba ci Świerzego powietrza i kontaktu z naturą.

Waga

Każdy nowy pomysł zapisuj .Nie lekceważ niczego co przyjdzie ci do głowy to może być dla Ciebie coś na co od dawna czekałeś i właśnie teraz twój szósty zmysł może się obudzić.

Skorpion

Drogi skorpionie jeśli nie masz połówki to jest szansa że ja znajdziesz .Jeśli jesteś w związku ,małżeńskim przyjacielskim to właśnie w  tym czasie zobaczysz jakie masz wsparcie w swojej połówce. Doceń to ;)

Strzelec

Czas zabawy ,spełnienie marzeń. Drogi Strzelcu dostaniesz w tym tygodniu wszystko na co czekałeś, zbierzesz obfite plony swojej wcześniejszej pracy i działań. Ciesz się tym;)

Koziorożec

Koziorożcu skup się na wnętrzu .Pomedytuj ,pomyśl dojdź do ładu z sobą a wtedy już nie daleka droga do porozumienia z innymi.

Wodnik

Miły Wodniku jeśli potrzebujesz teraz jakiejś odpowiedzi to nie dręcz się nie wysilaj. Pamiętaj dostaniesz to na co czekasz we właściwym czasie a nie wtedy kiedy chcesz. Cierpliwość jest cnotą. Oczyść umysł ,wszystko samo się wyjaśni.

Ryby

Droga Rybko czy myślisz o tym czego chcesz? Czy o tym czego nie chcesz? Skup się całą sobą na celu ,nie rozdrabniaj się na drobne .Niech serce cię prowadzi a znajdziesz wyjście z sytuacji.

20:36, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (1) »
sobota, 28 maja 2011
KONTAKT

Anioł Fortunata

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować wszystkie zasady i dane znajdziesz w tym linku http://tajemniceukrytewkartach.blogspot.com/p/kontakt.html

 Zapraszam serdecznie :)

 

 

14:24, ania.ryby , KONTAKT
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 maja 2011
Księzyc

ksiezyc

Karta ta jest mi bardzo bliska bo podkreśla coś charakterystycznego w moim wyglądzie;)Prawe oko większe bardziej otwarte i bardzo błyszczące a lewe mniejsze jakby przymknięte.

Jak zakryje jedna połowę twarzy to po prawej stronie widać część bardziej ożywioną radosną a po lewej stronie jest część senna jakby z innego świata.

Karta Księżyc pokazała mi też kiedyś paraliż twarzy u kolegi. Miał sparaliżowaną jedną połowę twarzy .

ksiezyc

Księżyc pokazuję też durzy brzuch .Nie koniecznie ciąże choć czasem też ale zwykły brzuszek który jest po prostu objedzony tak ze sprawia wrażenie ciążowego.

Księżyc także pokazuje mi zatrzymanie wody w organizmie .Człowiek wygląda jakby spuchł a tak naprawdę taki wygład powoduje woda.

ksiezyc

Księżyc to także fazowość więc i w nim można doszukać się cyklu menstruacyjnego .

 

Wreszcie Księżyc to dla mnie wszystko dziwne ,tajemnicze i nieodgadnione. Pewnie i filmy Fantazy mogą pod nim wychodzić.

Księżyc to fantazja ,marzenia i nierealności więc i bajki się w nim zawierają.

W Księżycu można też zobaczyć i grę aktorską bo aktor przecież udaje kogoś innego.

Księżyc to marzenia senne ,halucynacje narkotyczne ,alkoholowe.

Karta Księżyc jest bardzo bardzo ciekawa...bo tajemnicza i nieodgadniona;)

 ksiezyc

19:27, ania.ryby , Tarot
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 23 maja 2011
,,Nie,,

 

Asertywność.

Wpadła mi ostatniej soboty w ręce ksiązka Pt,,Nie .Jak jedno krótkie słowo może zmienić Twoje życie,, Jane Kemp

Okazuje się że aby umieć powiedzieć ,Nie,, trzeba umieć powiedzieć ,,Tak,,.

To co wydało mi się najważniejsze to ,to że często mówimy Tak myśląc Nie i często mówimy  Nie myśląc Tak.

Wiem że może to co piszę to masło maślane ale wierzcie mi jest w tym dużo prawdy.

Ważna sprawa w mówieniu Nie to sposób w jaki się to robi. Bo asertywność to nie jest wrzeszczenie do kogoś Nie!! z gniewem czy złością ale umiejętność powiedzenia Nie w sposób kulturalny i zrównoważony.

Zainteresowanych tematem odsyłam do książki.

Co do tarota to asertywność widziałabym w wielu kartach ale przytocze trzy.

as mieczy

As mieczy-bardzo mi się kojarzy z asertywnością  patrząc na tą kartę cisną mi się słowa…wiem czego chcę i podejmuje decyzję…

7 bulaw

7 buław-tu według mnie widać dopiero asertywność ale też obronę własnych pogladów. Człowiek nie poddaję się wpływom innych wie czego chcę i dąży do tego całym sobą. Często właśnie człowiek na tej karcię pokazany jest w pozycji obronnej odpiera ataki z zewnątrz ale nie poddaję się.

cesarz

Cesarz-tu to chyba za dużo nie muszę wyjaśniać ;)Asertywność dla Cesarza to nie problem …ale problem może mieć z odpowiednim wyrażaniem asertywnego ,,Nie,, bo Cesarz jak to Cesarz lubi porządzić;)

Ps.ksiązkę udało mi się kupic za 7,50 ;) Okazję sie zdarzają;D

czwartek, 19 maja 2011
Jak Diabeł przyniósł chorobe

Ostatnio dostałam nową lekcje od Tarota.Otórz karta Diabeł przyniosła mi dolegliwość w postaci skrętu jelit.

Na mojej talii obrazkowa tego nie widać ale znalazłam w innych taliach kart właśnie taki motyw skręcenia.

Wiadomo Diabeł zniewala,ciemięży ,nie pozwala zrobić kroku na przód .Teraz nauczyłam się że także dosłownie skreca od środka.

Popatrzcie na karty;)

diabeldiabeldiabel

10:07, ania.ryby , Zdrowie
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 16 maja 2011
Horoskop 16.05-22.05

koło fortuny

Baran

W tym tygodniu sporo się będzie działo u Baranków .Ostatni czas spędzony w samotności i skupieniu zastąpi teraz świętowanie i spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Wreszcie odetchniecie miłe Barany.

Ostrzeżenie

Nie rób niczego niezgodnego z prawem .Nie oszukuj nie próbuj dojść do celu pokrętnymi drogami.

 

Byk

W tym tygodniu Byki czeka czas wytężonej nauki .Zamknięcie się w sobie ,odetniecie od towarzystwa i skupicie na tym co teraz najważniejsze.

Ostrzeżenie

Nie wszystko co widzisz jest tym czym się wydaję. Kieruj się sercem i zdrowym rozsądkiem.

 

Bliźnięta

Bliźniaki nadal będą tkwić w toksycznych relacjach. Drogie bliźniaki jeśli coś /ktoś was zniewala ,ciemięży nie tkwijcie w tym biernie czekając na wybawienie.

Wybór drogi zależy od was.

Ostrzeżenie

Ktoś może zaproponować ci coś do czego nie będziesz przekonany. Nie bój się powiedzieć NIE drogi bliźniaku.

 Rak

Drogi Raku w tym tygodniu bedziesz musiał sporo załatwić.Nie uniknione są sprzeczki z rodziną.Dla Raków uczących sie to czas egzaminów i rywalizacji.

Ostrzeżenie

Nie poddawaj się smutkowi.Ktoś może obarczać Cię winą za zło całego świata.Nie daj się zdołować.

Lew

Czas spokoju i opiekuńczości zapanuje u Lwów. Bedziesz zajmować się rodzina troszczyć o nich i wspierać .Dasz z siebie wszystko .Nie zapomnij w tym czasie o sobie. Ty także zasługujesz na troskę.

Ostrzeżenie

Ostrożnie inwestuj pieniadze. Oszczędności kiedyś się kończą.

 

Panna

W tym tygodniu ciezko będzie z finansami.Możliwe duże wydatki ktorę bardzo nadszarpną twój budżet droga Panno.

Ostrzeżenie

Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę czytaj uważnie co podpisujesz.

 

Waga

Drogie Wagi w tym tygodniu będzie dla was ważny partner i miłość;)Istna sielanka uczuciowa .Samotne i te w nieudanych związkach  Wagi  mogą poznać tego jedynego.Miejcię oczy dookoła głowy.

Ostrzeżenie

Nie zamartwiajcie się na zapas. Panujcie nad nerwami i złym myślą mówcie NIE .Zastąpcie je wiarą i nadzieją na przyszłość.

 

Skorpion

Zmiany zmiany zmiany. Skorpiony maja szanse zacząć wszystko od nowa w każdej dziedzinie życia. To co doskwierało wam drogie Skorpiony zostanie ucięte jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Jesteście na starcie w nowe lepsze jutro. Wykorzystajcie to.

Ostrzeżenie

Nie jesteś sam Skorpionie .Nie spadnie Ci korona z głowy gdy poprosisz o pomoc. Pamietaj prośba o wsparcie nie boli .

 

Strzelec

Trudny czas dla Strzelca. Ten tydzień nie jest najlepszy do zaczynania czegokolwiek jest to czas zastoju i czekania .Drogi Strzelcu zastanów się czy warto nadal czekać na cud. Mleko się już rozlało czas posprzątać i podnieść głowę do góry. Wyciągnij wnioski z porażki.

Ostrzeżenie

Uwaga na drodze!! Zachowaj czujności i koncentrację w czasie jazdy.

 

Koziorożec

Dobry tydzień dla Koziorożców.Czas imprez dobrej zabawy i swawoli.Wykozystaj to drogi Koziorożcu i po prostu baw się !!!

Ostrzeżenie

Uwaga na interwencje władz;) Niech imprezy będą spokojne bo sąsiedzi mogą się okazać nie dość wyrozumiali;)

 

Wodniki

Dla Wodników to czas słodkiego lenistwa. Wygrzewanie się w słoneczku dobre jedzenie i picię .Zrelaksuj się drogi Wodniku i odpręż to Ci się należy.

Ostrzeżenie

Uwaga na nieszczere osoby w pracy. Ktoś kogo uważasz za przyjaciela ma druga twarz.

 

Ryby

Rybki w tym tygodniu mogą zacząć coś całkiem nowego. Droga Rybko bądź otwarta na wyzwania ale pamiętaj patrz pod nogi .

Ostrzeżenie

Nie spoczywaj na laurach.Nic samo się nie zrobi działaj działaj działaj!!!

czwartek, 12 maja 2011
Opalenizna

Zauważyłam ostatnio ,że karty ładnie pokazuja kolor skóry a dokładniej opalenizne.

7 mieczy

7 mieczy -na karcie widać że babka maluję nie to co jest na prawdę ale obraz taki jaki widzi .Ta karta pokazuję mi nie naturalną opaleniznę ale taką z solarium,,pomalowane,,ciało.

diabel

diabeł-ciemna karta w odcieniach brązu no i oczywiście żar od samego wizerunku diabła..nic dodać nic ująć jak się jest tak blisko diabła trzeba się spiec a nawet poparzyć ;)

Miłego opalania;)

18:34, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 maja 2011
Nowiny

gabriel

W swojej skromnej kolekcji kart posiadam dwie talie Anielskie. Uzdrawianie z Aniołami i Świetlistą Siłę Aniołów. Powiem nieskromnie że jest to jeden z najtrafniejszych moich zakupów.
Uzdrawianie z Aniołami Talia Doreen Virtue jest bardzo trafna jeśli chodzi o rady w trudnych sytuacjach. Świetlista Siła Aniołów której używam zazwyczaj aby zapytać jaki Anioł dziś jest najbliżej mnie jaki mnie wspiera zaskakuję mnie czasem dokładnymi zdaniami,słowami które towarzyszą mi w danym dniu.
Dziś zaczynam pracę tutaj http://www.wrozbyonline.pl/ekspert/565/Wrozka_Ania i towarzyszył mi dziś Archanioł Gabriel.
Tego Archanioła chyba nie trzeba przedstawiać. Każdy wie jakie nowiny przyniósł Marii.
Mi dziś przyniósł dobrą nowinę o początku mojej drogi jako wróżki ;)
Dziękuję Gabrielu;* 

16:55, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 maja 2011
Historia potwora

,,Zbrodnie Josefa Fritzla .Analiza faktów,,

Miałam okazje wczoraj przeczytać tą książkę.Przyznam ,że mój umysł nadal mimo wielu przeżyć nie jest w stanie ogarnąć takich sytuacji .Wszystkim na pewno jest znana historia tego potwora ,który więził własną córkę 24 lata w piwnicy i spłodził z nią siódemkę dzieci...Nadal mam ciarki na cielę po tej lektórze.

Gdybym miała zobaczyć go w jakiejś karcie Tarota to byłby to 

Diabeł-wcielone zło którę kieruję się tylko swoim popędem ,Rycerz mieczy-tu widziałabym jego agresywność i Papież -w swoim złym obliczu..bo przecież Frizl cały czas uważał że robi dobrze a to jego córka jest niepoprawna i zła.

Elishabet widziałabym w 8 mieczy-skrępowana (dosłownie i psychicznie)bez możliwości ruchu,10 mieczy-przygwożdżona już do samego dna,9 mieczy-zrospaczona czekająca na kolejny cios.

Pytanie jak ta dziewczyna przeżyła 24 lata w izolacji?Chyba tylko ona sama może na to odpowiedzieć...albo i nie...

 

 
1 , 2
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo