niedziela, 21 kwietnia 2013
Kilka odsłon karty 4 kielichy

 

Czy kiedykolwiek czułeś się niechciany, odrzucony zignorowany? Jeśli tak to doskonale wpasowujesz się w temat czterech kielichów.

Czasem bywa tak, że cierpimy z miłości. Ty jeszcze kochasz a partner już ma dość.

Dla niego wasz związek jest już stary, nudny i do niczego czegoś mu brakuje. Tylko jakoś trudno mu określić  czego ;)

Ty starasz się zabiegasz o partnera, on dusi się twoją miłością.

Im bliżej strasz się być niego tym bardziej czujesz odrzucenie i brak zainteresowania.

Cztery kielichy to przesyt, mamy już dość. Miłość nie jest już ani beztroską szukania nowej podniety (trzy kielichy) ani zakochaniem od pierwszego wejrzenia (dwa kielichy) .

Osoba, którą pokazują cztery kielichy nie ma już ochoty ani na kontynuacje związku ani na szukanie nowego partnera.

Jest znudzona zmęczona i apatyczna. Cokolwiek byś nie uczynił, osoba ta albo cię zignoruję albo odtrąci.

Z innej bardziej codziennej strony cztery kielichy to postawa człowieka, którego np. odwiedzamy a on nie ma ochoty na gości.

Nie obrażając żadnego wyznania bardzo kojarzy mi się ta karta z postawą ludzi, gdy do drzwi pukają osoby głoszący swoją religię i można powiedzieć, że w większości spotykają się z postawą osoby umiejscowionej w czterech kielichach. Zostają zwyczajnie odrzuceni już na wstępie.

Innym razem cztery kielichy pokazują człowieka, który nie potrafi cieszyć się z tego, co ma, z drobiazgów, które tworzą jego życie. Zamiast budować na tym, że szklanka jest do połowy pełna widzi tylko to, czego mu brak a to najprostsza droga do depresji.

Cztery kielichy to także zwyczajna nuda, obżarstwo i ostatnie miesiące ciąży, kiedy czekamy już umęczone na rozwiązanie, bo brzuszek jest już taki duży i ciężki.

Jako karta rada cztery kielichy oznaczają, aby nie odrzucać nadarzających się okazji, przyjmować wyciągniętą dłoń i chwytać szanse choćby nam się nie chciało podnieść tyłka z fotela 

 

Zdrowotnie pokazuję zatrzymywanie się wody w organizmie, opuchliznę.

Jeśli chodzi o pogodę zwiastuję duży deszcz.

 

Pozdrawiam serdecznie udanego tygodnia ;*

 

 

13:48, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo