sobota, 14 kwietnia 2012
Bardzo ,bardzo dobra książka.

Uwielbiam książki o Aniołach, więc kiedy zobaczyłam książkę ,,Angelologia,, musiałam ją mieć :)

Książka jeszcze jest w promocji za 10 zł  http://www.kdc.pl/angelologia_p90076415.html !

Nie wiem dlaczego jest taka tania bo warta jest na prawdę swojej ceny okładkowej 44,90. Myślę , że jeśli ktoś lubi historie o Aniołach to będzie bardzo zadowolony z tej pozycji....czyta się jednym tchem.

angelologia

Porywająca historia ludzi, aniołów i demonów, łączy historię, teologię, psychologię i sensację. Prowadzi nas z dzisiejszego Nowego Jorku, przez Paryż czasów II wojny, aż po straszną jaskinię „Diabelskie Gardło” w bułgarskich Rodopach, gdzie czas zatrzymał się przed wiekami...

Walka zaczęła się wiele pokoleń temu...
Klasztor Świętej Róży od lat słynie z badań nad aniołami. Młoda mniszka Ewangelina, adeptka angelologii, trafia na ślad prowadzonej od wieków, zakamuflowanej wojny ludzi z nefilimami: naszymi wrogami, zrodzonymi z kobiet i Upadłych Aniołów. Wraz z młodym naukowcem, Verlainem, Ewangelina podejmuje śmiertelnie niebezpieczną grę ze Złem, odkrywając bulwersującą prawdę o swej rodzinie. Kto zamordował jej matkę? Czym zajmowała się ekscentryczna babka? Kim naprawdę jest jej ojciec?

poniedziałek, 02 kwietnia 2012
Tarotowe babeczki

wenus

Miał to być post na dzień kobiet, ale jakoś czasu mi zabrakło, więc post jest dziś.

Oczywiście na wstępie jak zawsze podkreślam,że opis kart jest mój i z mojego doświadczenia –każdy stawiający karty może inaczej widzieć ich znaczenie.

 k.bulaw

Królowa buław-energia to Ja.

To kobietka do tańca i do różańca. Jest przebojowa, samodzielna i wszędzie jej pełno. To z nią i u niej możesz spędzić niezapomniany wieczór pełen niespodziewanych zwrotów akcji.

Jako przyjaciółka wesprze cię w trudnych chwilach, doradzi pomoże i sprawi, że w jednej chwili z krainy łez podźwigniesz się pełen wiary w przyszłość.

W interesach ceni niezależność, dlatego samodzielne stanowisko gdzie będzie mogła się wykazać to jest to, co lubi.

Jeśli masz za szefową Królową Buław możesz być pewny, że sumienna praca zostanie nagrodzona a obijanie się w pracy nie ujdzie jej uwadze.

Kobieta tego typu potrzebuję odpowiedniego mężczyzny...najlepiej Króla Buław…bo panowie o słabszych charakterach szybko staną się przy niej pantoflarzami.

Drogi mężczyzno, jeśli marzysz o spokojnych wieczorach w domu przy TV, ciepłych kapciach to ta babeczka nie jest dla ciebie.

Nie łatwo nadążyć za tą kobitką, ale, lepiej jednak mieć ja za przyjaciela niż wroga. Wrogowie strzeżcie się , ponieważ powiedzenie ,,Zemsta jest słodka,, to jest to na co możecie liczyć ze strony tej Pani.

 k.kielichow

Królowa Kielichów-rodzina ponad wszystko.

Dla mnie to przede wszystkim typowa mamunia. Gromadka dzieci, dbanie o dom rodzinę to jest jej motto. Co więcej to co nam może wydawać się nudne dla niej w domowych obowiązkach jest spełnianiem się jako kobieta.

Ma duża intuicję jednak często zapomina z niej korzystać, bo przecież rodzina jest najważniejsza.

Mężczyzna może liczyć na ciepły obiadek posprzątany dom i zadbane dzieci przy jej boku. Często gęsto przy Królowej Kielichów zadamawiają się jedynacy, maminsynkowie no bo gdzie im będzie lepiej jak przy drugiej mamusi.

Kiedy zranisz taką kobitkę prędzej połknie język i zaleje się łzami w łazience niż wejdzie z tobą w dyskusje, a co najgorsze będzie szukała winy w sobie…

Żeby nie było tak smutno powiem że często ta karta pokazuję mi osobę bardzo delikatną psychicznie ale z dużymi predyspozycjami ezoterycznymi…tylko może potrzeba jej kogoś kto w nią uwierzy i posłuży jej wsparciem.

 k.mieczy

Królowa Mieczy-uwaga teraz ja mówie!

Inteligentna bestyjka. Zawsze ma dużo do powiedzenia, lubi być doceniona i  zauważona.

Spróbuj się jej sprzeciwić czy nie poprzeć jej zdania a zachwalę rozpęta taką burze ,że spadniesz z krzesła.

W jej lepszych stronach ma niewątpliwie dar ładnego wysławiania się, nauczania, dlatego często pracuje jako nauczycielka.

Jeśli masz ją za przyjaciółkę jedno jest pewne opowie ci wszystko, co wie a ty na tym skorzystasz …jest troszkę jak żywa encyklopedia.

Jeśli potrzebujesz partnerki z , którą chcesz podyskutować to ta kobitka jest dla ciebie bo tematów wam nie zabraknie.

 k.monet

Królowa Monet-stabilizacja na pierwszym miejscu.

,,Ach jaka jestem piękna,,-hahah troszkę przesadzam ale to prawda że ceni ona piękno nie tylko swoje ale i otoczenia w którym przebywa. Ma gust niczym dekorator wnętrz czy modelka.

Jeśli masz pusty portfel to za wysokie progi dla ciebie drogi Panie…no chyba że chcesz całe życie wysłuchiwać jak to nie umiesz zarobić na rodzinę.

Z dobrych jej stron jest to że tak jak kocha ona pieniądz potrafi być także szczodra dla swoich przyjaciół i rodziny. To prawda że lubi dawać , ale jeśli myślisz że nie oczekuję niczego w przyszłości od ciebie jesteś w błędzie.

Żyje systemem dawać i brać w równych proporcjach.

Drogi Panie jeśli ta Królowa jest twoją wybranką nie zapomnij prawić jej komplementów…to balsam dla jej duszy i ciała J.

 

 

 

 

12:52, ania.ryby , Tarot
Link Komentarze (3) »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo