czwartek, 21 marca 2013
,,Wiosna, wiosna ,wiosna ach to ty,,

Chociaż pogoda na to nie wskazuje,a za oknem mam biały puch mamy już wiosnę .

Wiosenna niespodzianka tak jak obiecałam będzie :)

Przekonałam się że karty Mudry doskonale pokazują nam jakiej energii mamy za mało,nad czym należało by popracować by się wzmocnić.Dziś pierwszy dzień wiosny i myślę że to doskonały czas by popracować nad słabościami , doenergetyzować się i niczym wiosenne pączki na drzewach rozkwitnąć :)

Dla 6 pierwszych osób przesłanie z kart ,,Mudry dla ciała, umysłu i ducha,, 

Karta wskaże jakiej energii macie za mało nad czym popracować i tak należy jej przesłanie odczytać.

Reszta zależy tylko od Was i waszych starań :)

Dla pierwszych 3 osób dodatkowo odpowiedz z kart Tarota na jedno konkretne pytania.Odpowiadam z rozkładu z dwóch kart -Rozkład jest autorstwa Jagienki :)

Jeśli chcesz dostać taką wskazówkę-odpowiedz zostaw swoje imię w komentarzu i wyślij imię +swoją datę urodzenia(pierwsze trzy osoby także pytanie do kart) na mojego maila.

wrozka-ania@wp.pl.

 

Dziękuje i wszystkiego dobrego :*


08:10, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (9) »
piątek, 15 marca 2013
Linga mudra

Mudra na weekend 

Wdzięczność-Podziękuj za wszystko co dobre.

Niniejsza mudra pomaga uwolnić śluz odkładany w płucach, ogólnie zapobiega przeziębieniom oraz pobudza układ odpornościowy.

Okazywanie wdzięczności to wspaniały sposób mobilizowania energii zdrowotnych,zmniejszanie napięcia, zachowanie spokoju i optymizmu. Można powiedzieć, że dzięki temu wznosimy się na wyższy poziom.

Niech Twój oddech stanie się powolny i głęboki i niech będzie ekspresją szczerej pochwały i wdzięczności.

Zacznij być świadomy wszystkiego, co dobre i wszystkiego, co w Tobie piękne, a także swoich wszystkich praktycznych i intelektualnych zdolności. Zaakceptuj te rzeczy i wyraz za nie wdzięczność, a ona wyważy drzwi prowadzące do życia pełnego radości i spełnienia. Ten, który sieje wdzięczność i pochwałę, bedzie zbierał w obfitości.

Jestem pełen pochwały i wdzięczności.

Pozdrawiam :)

Ps.Wypatrujcie niespodzianki na dzień wiosny :)

16:58, ania.ryby , Mudry
Link Komentarze (1) »
wtorek, 05 marca 2013
Nienawiść

Przed urodzinami szukałam jakiegoś fajnego przepisu na sałatkę. Znalazłam kilka przepisów na blogach, stronach kulinarnych, ale nie w tym rzecz.

Rzecz w tym, że zaszokował mnie fakt jak ludzie uwielbiają za pomocą kliknięć klawiatury ubliżać innym. W większości Ci ludzie się nie znają są dla siebie anonimowi, nic o sobie tak na prawdę nie wiedzą,a piszą takie rzeczy np.

,,-twój blog jest straszny,,

-,,ten przepis jest obrzydliwy i kaloryczny,,

-,,jesteś brzydka,,

-,,co za idiota/tka,,

-,,nie masz talentu do niczego,,

-,,twoja dziewczyna jest brzydka,,

itd.

Lub wytykają błędy ortograficzne osobą piszącym na swoich blogach. Przecież to nie blog osoby która go czyta. Jeśli coś tak bardzo razi tych ludzi w oczy czy to błędy czy wygląd blogera dlaczego po prostu nie przestaną odwiedzać tej strony?

Skąd się bierze tyle agresji?Czy ci ludzie na prawdę tak bardzo siebie nie lubią ,że ubliżają drugiemu człowiekowi? Przecież drugi człowiek to nasze lustro i to co nam nie podoba się w drugim człowieku to głęboko ukryta cząstka nas samych.

Przeraża mnie takie zachowanie :( a moje serce rozpada się na drobne kawałeczki :(

Tak łatwo jest napisać kilka pogardliwych zdań...a co z uczuciami człowieka do którego adresowane są te teksty?

Może ta osoba jest w depresji i może takie jedno nic nie znaczące słowo przechyli czarę goryczy....

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo