środa, 31 grudnia 2014
Co ważnego w nowym 2015 ?

Baran

Mistrz i uczeń

Rok 2015 to dla was czas w którym cierpliwość i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań będzie tym czego świat  od was wymaga.

Może nie wszystkie wasze sprawy zawodowe czy uczuciowe znajdą szczęśliwy finał w tym roku ale jeśli zasiejecie ziarno i będziecie jej systematycznie pielęgnować jest szansa że w przyszłym roku zbierzecie plony swoich działań.

Bardzo dobry czas dla osób podejmujących naukę choćby w formie kursu czy szkolenia.Równie dobry moment dla rozpoczynających staże zawodowe czy praktyki.Możecie też liczyć że traficie na mądrego szefa bądz wykładowcę.

Byk

Milczenie

W tym roku musisz pamiętać aby pewne sprawy zachować dla siebie.Nie zawszę warto dzielić się swoimi planami czy marzeniami z innymi ludzmi i właśnie takie przesłanie niesie ta karta.

Skup się raczej na uważnym słuchaniu bo nawet jeśli coś nie do końca cię interesuję może się okazać ,że w przyszłości to czego wysłuchałeś stanie się rozwiązaniem twojego problemu.

Parą z dużym stażem karta niesie pokój i porozumienie bez słów.

W pracy zachowaj ostrożność w tym z kim i o czym rozmawiasz.

Bliżnięta

Sprzeczność


Trudny bo dość chwiejny emocjonalnie rok. Czeka was sporo wyborów w każdej z dziedzin życia. Chwilami możecie czuć się rozerwane wewnętrznie czy kierować się intuicją ,czy logiką?

Będziecie musiały znależć złoty środek na wasze problemy.

Poszukujący miłości mogą trafić na kogoś kto jest ich całkowitym przeciwieństwem jeśli będziecie zainteresowane związkiem rok upłynie wam na poszukiwaniu punktów wspólnych dzięki którym możecie stać się swoimi dopełnieniami.

Rak

Rodzina


Rodzina i dom czyli to co Raki cenią najbardziej zdominuje ich 2015 rok.

Związki be dzieci mogą w tym roku zdecydować się na potomka lub po prostu dotrą do was wieści o powiększeniu waszej rodziny.

Czeka was czas wielu uroczystości, spotkań w gronie najbliższych i właśnie tam poczujecie się jak przysłowiowe Ryby w wodzie.

Lew

Strateg

W tym roku będziecie planować każdy swój ruch czy to zawodowy czy prywatny.Do żadnej ważnej czynności nie podejdziecie bez przygotowania także chcąc nie chcąc pochłoną was przepisy,druczki kruczki wszystko po to by nie dać się zaskoczyć.

Spontaniczność wam nie  grozi ;)

Panna

Pytanie Grala

To rok w którym staniecie się bardziej wrażliwe, uczuciowe. Wasze uporządkowanie odejdzie troszkę na bok bo pozwolicie emocją przejąć pierwsze skrzypce.

Samotne Panny otworzą swoje serce na nową miłość a te które zostały zranione znajdą odpowiedz i zrozumienie dla zaistniałej rzeczywistości.

Waga

Przekora

,,Na złość mamię odmrożę sobie ręce,,... tylko po co? Dużo w was będzie gniewu i braku akceptacji dla drugiego człowieka.Czeka was sporo sporów , kłótni , które potem okażą się całkowicie bezzasadne .

Warto w tym roku popracować nad emocjami wyrażaniem gniewu i uwalnianiem się od niego w sposób bezbolesny dla innych osób.

Możecie mieć skłonność do porzucenia pracy, zerwania związku a wszystko to pod wpływem złości którą już długo nosicie w sobie.

Skorpion

Pręgierz

Uważajcie w tym roku na wszelkie pomyłki, błędy w papierach, rachunkach .Zanim za coś zapłacicie przeczytajcie numer rachunku dwa razy bo o pomyłkę nie trudno.

Czeka was sporo informacji urzędowych, zmian w płatnościach i umowach .Jeśli w zeszłym roku coś zaniedbaliście to w tym ujrzy to światło dzienne.

Strzelec

Narodziny

Nowy etap w życiu .Wreszcie odważycie się na coś z czym już tyle lat zwlekaliście. Choć nadal będą w was obawy to jednak uczynicie w tym roku decydujący krok w przyszłość.

Niektóre z was podejmą pierwszą pracę, inne zdecydują się na wyprowadzkę z rodzinnego domu.

To czas waszej samodzielności .

Koziorożec

Walka

Trudno będzie z wami dojść do porozumienia. Jeśli czegoś zapragniecie będziecie walczyć nie patrząc na ludzi czy koszty. Czeka was sporo oporu i konfliktów z innymi ludżmi ale uzyskacie to na czym wam zależało. Łatwo i lekko jednak nie będzie .

Te z was które osiągnęły wyższe stanowiska zawodowe zmierzą się w tym roku z konkurencją.

Wodnik

Skok kwantowy

Rewolucyjny czas w waszym życiu. Zrobicie coś czego nikt się nie spodziewa, zainteresujecie się nowymi nurtami wiedzy .Pozwolicie sobie na skok w nieznane .

Może pod wpływem chwili postanowicie zmienić kraj lub po prostu styl bądz fryzurę.?

Jak to ze zmianami bywa zmienią się także wasi przyjaciele a ten czas bardzo mocno zweryfikuję kto nim jest a kto nie.

Odwagi w działaniach Wodniki !

Ryby

Rozstanie

Dla Ryb to też czas zmian. Możecie się przeprowadzić ,rozstać na dobre z przyjacielem lub po prostu zakończyć ostatecznie swój związek partnerski.

Czekają was także spore wydatki i straty materialne z którymi nie łatwo będzie się wam pogodzić.

 

Wszystkim znakom zodiaku życzę udanego 2015 roku.

Ilustracje-Karty Symbolon Tarot.

 

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo