piątek, 20 grudnia 2013
Wyrocznia wizji na rok 2014.

Baran

Iluzja -wprowadzanie w błąd-zamieszanie

 

Drogie Barany czeka was rok wielu zaskoczeń i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Każdą umowę przeczytajcie dwa razy, zastanówcie się na spokojnie zanim coś kupicie co okaże się bublem.Możecie być także podatne na słodkie słówka i mamienia obietnicami w relacjach miłosnych.

Może was czekać skoro błędów i pomyłek ale ,,Nie myli się tylko ten ,który nic nie robi,,

To dobry rok do eksperymentowania w dziedzinie nauki czy własnego rozwoju.Jeśli będziesz miał okazję to próbuj wszystkiego co nowe a nuż najdziesz coś co stanie się twoją pasją.

Byk

Wpędzenie w pułapkę-ograniczenia-komplikacje

 

Dla Byków to rok gdzie nie wszystkie plany się powiodą do końca.Napotkacie wiele przeszkód ale możecie potraktować je jako wyzwanie.Nie na wszytko starczy funduszy, z czegoś będzie trzeba zrezygnować aby kupić to co najważniejsze.W relacjach uczuciowych te z was które stoją na rozdrożu nadal nie będą wiedziały w którą stronę pójść.

Tak na prawdę wiele będzie zależało od was i tego czy poddacie się okolicznością czy same weżmiecie sprawy we własne ręce.

Bliznięta

Cel-poświęcenie-przebieg

 

Rok 2014 to czas gdzie wasze dotychczasowe starania nabiorą realnego kształtu.Wcześniejsze inwestycję właśnie teraz zaprocentują zyskiem i zadowoleniem. Finansowo niemal wszystko czego się dotkniecie przyniesie profity.Planujecie,działajcie i realizujcie krok po kroku wasze marzenia.

Rak

Tożsamość-samoanaliza-poznanie siebie

 

Wspaniały czas do pracy nad sobą.W tym czasie możesz odkryć jakiś ukryty talent, zrozumieć przeszłość i tym samym uleczyć własną duszę. Skończy się czas dopasowywania do innych i tworzenia blokad.Właśnie w tym roku ujrzysz i zaakceptujesz siebie takim jaki jesteś.

Pokochasz swoje zmarszczki, dodatkowe kilogramy i odkryjesz w tym piękno którego wcześniej nie dostrzegałeś.

Lew

Osamotnienie-samotność-izolacja

 

Możesz mieć tak wiele spraw na głowię ,że będziesz potrzebował więcej niż zwykle spokoju i wyciszenia.Pozwolisz sobie na urlop lub wyjazd do senatorium co znacznie podbuduję twoje zszargane nerwy. Mało kontaktów towarzyskich ale to tylko na twoje własne życzenie drogi Lwie. Będziesz bardziej przezorny i mniej skłonny do ryzyka czy to w finansach czy miłości.

Jeśli szukasz partnera nie jest to najlepszy rok na zdobycie miłości.

Panna

Pokusa-opieranie się-siła woli


Rok pełen pokus i namiętności.Rozsądne i uporzadkowane Panny w tym roku zmierzą się z wieloma wyzawaniami. Te z was którę sa w relacjach mogą kusić inni potencjalni partnerzy.

Także w finansach możecie chcieć zainwestować w coś niepewnego ale na pierwszy rzut oko intratnego na przyszłość.Trudno wam będzie niż zwykle  powiedzieć Nie .

Waga

Ambicja -cele -inspiracja


Wysoko postawicie sobie w tym roku poprzeczkę.Będziecie uparcie dążyć do doskonałości a porażki przyprawią was o ból głowy.Nie wszystko się uda tak jak zaplanowałyście .

Będziecie balansować i w kwestii finansów i miłości.Ale czyż nie takie jest właśnie życie?Po to sa drobnę upadki by znowu się podnieść i przeć do przodu.

Jedno jest pewne determinacji i siły woli wam nie zabraknie.

Skorpion

Nieskończoność-brak limitów-wytrwałość


W tym roku pochłonie was wiele spraw urzędowych z którymi nad zwyczaj dobrze sobie poradzicie.Te z was które się uczą odniosą sukces,nauka nad zwyczaj łatwo będzie wam wchodzić do głowy.Czeka was także mnóstwo kontaktów internetowych które mogą przerodzić się w długoletnie przyjaznie.

Będziecie otwarte na wszelkie nowości.Kursy i szkolenia podjęte w tym roku zaprocentują na przyszłość.

Strzelec

Wsparcie-pomoc-współczucie


W 2014 możecie liczyć na pomoc wielu osób, pamiętajcie tylko że to nie wstyd o pomoc prosić. Starający się o pożyczkę ,dotację otrzymają je. W tym roku odczujesz bardziej niż zwykle, że masz prawdziwych przyjaciół na których zawszę możesz liczyć.

Zawodowo możesz liczyć na wyrozumiałość szefa przy drobnych pomyłkach i niedociągnięciach z twojej strony.

Koziorożec

Czas-życie


Z czymś będziesz musiał się trwale pożegnać drogi Koziorożcu. To może dotyczyć dobrych spraw takich jak splata pożyczki, rat ,koniec krótkotrwałej umowy po odejście kogoś bliskiemu twojemu sercu. Zmiany w życiu są nieuchronnym jego elementem czegokolwiek się pozbędziesz w tym roku pozwól temu bez żalu odejść.

Uważaj w tym roku na spóznienia dbaj o punktualność.

Wodnik

Kierunek-cel -zamiar wykonania pierwszego kroku


Dobry czas na realizacje wcześniejszych zamiarów.Będziesz bardziej zdecydowany i pewny siebie.To ty będziesz wykonywał pierwsze kroki nie czekając na odzew innych.Szukasz pracy działaj , składaj Cv a na pewno ją znajdziesz.Podobnie w miłości jeśli ktoś ci się spodoba nie będziesz bał się wykonać pierwszego kroku.

Twoja energia może czasami przytłaczać więc staraj się być bardziej łagodny przy swej stanowczej postawie.

Ryby

Kreatywność-wyobrażnia


 W tym roku w twojej głowie będzie mnóstwo pomysłów i inspiracji.Wykorzystaj to jak najbardziej twórczo i przenieś wszystko to co wymyślisz w realia twojego życia.

Wyobrażni ci nie zabraknie a inspirację czerpać będziesz zewsząd.W tym roku na prawdę możesz stworzyć coś niepowtarzalnego .

13:10, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo