czwartek, 20 grudnia 2012
Przesłania z Kociej Kabały na rok 2013.

Baran

Edukacja—Mądrość--Przenikliwość— Inteligencja

Czas na naukę Wyciągnij wnioski z dotychczasowych doświadczeń i nie pozwól sobie

na popełnianie tych samych błędów. Jeżeli brak Ci wiedzy na jakiś temat, poszukaj jej w książkach lub zasięgnij rady u kogoś, kto jest w te] sprawie autorytetem. To dobry czas na zdobywanie mądrości.

Byk

Hipnoza-uleganie wpływom -Manipulacja

Czy jesteś pewien że Twoje działania są wynikiem Twych własnych dążeń, czy też może

ktoś prowadzi Cię niepostrzeżenie za rękę?

Czy rzeczywiście zdążasz tam gdzie chciałeś dojść? Ktoś ma na Ciebie duży wpływ i zręcznie Tobą manipuluje. Jeżeli nie spostrzeżesz się w porę, możesz być potem niemile zaskoczony. Pamiętaj również o Tym, że magnetyczny urok niektórych osób może mieć szkodliwy wpływ, jeżeli bezmyślnie przejmujesz cudze wzorce zatracając własną osobowość.

Bliźnięta

Starania — Zaloty — Spotkanie

Wkładasz dużo wysiłku w to, by wywrzeć na kimś wrażenie. To dobrze, warto się doskonalić. Pamiętaj jednak, aby nie odgrywać kogoś, kim nie jesteś. Prędzej czy później i tak będziesz musiał być sobą. Najlepiej zrobisz, gdy uwypuklisz swe dobre strony i popracujesz nad słabszymi nada to szlif Twojej osobowości. Tylko ten, kto jest sobą, może odnieść sukces i być szczęśliwy!

Rak

Równowaga — Umiarkowanie — Harmonia

Spokój, spokój i jeszcze raz: spokój. Złoty

środek — oto co powinieneś teraz odnaleźć. Nie jest to czas opowiadania się po stronie skrajności. lecz pora na odnalezienie równowagi i spokojne wyważenie swoich

działań. Pośpiech jest złym doradcą. Kiedy wyciszysz się, wszystko stanie się prostsze.

Łatwiej zrozumiesz, że pozorne przeciwności uzupełniają się wzajemnie pozwalają na zachowanie równowagi otaczającego nas świata.

Lew

Wpływ gwiazd— Podróże astralne

Twoje życie podlega teraz wpływom będącym

poza Twoją kontrolą. Rozsądniej jest się im poddać niż z nimi walczyć. Staraj się wykorzystać niesione przez nie tendencje do osobistego rozwoju. Czasami zdarzenia, które z pozoru wydają się mało istotne lub wręcz niekorzystne, niosą w sobie lekcje, które musimy przerobić, aby wspiąć się na kolejny stopień, wiodący do szczęścia Cokolwiek się wydarzy możesz czuć się bezpieczny— ktoś na górze czuwa i doprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie masz się znaleźć.

Panna

Nostalgia — Melancholia — Smutek— Zamyślenie

Przepełnia Cię tęsknota za czymś nieokreślonym. A może przyczyną jest jakieś zdarzenie, które Cię zasmuciło. Powód może jednak tkwić głębiej, w nieuświadomionych potrzebach Twojej duszy. Spróbuj znaleźć przyczynę i dowiedz się czegoś o sobie. Wiedz, że taki stan ducha wyjątkowo sprzyja twórczości artystycznej. Może warto w ten sposób go wykorzystać?

Waga

Równowaga — Umiarkowanie — Harmonia

Spokój, spokój i jeszcze raz: spokój. Złoty środek — oto co powinieneś teraz odnaleźć. Nie jest to czas opowiadania się po stronie skrajności. lecz pora na odnalezienie równowagi i spokojne wyważenie swoich działań. Pośpiech jest złym doradcą. Kiedy wyciszysz się, wszystko stanie się prostsze. Łatwiej zrozumiesz, że pozorne przeciwności uzupełniają się wzajemnie pozwalają na zachowanie równowagi otaczającego nas świata.

Skorpion

Władza — Dominacja — Wpływy

Teraz Twoje jest na górze] Ty rządzisz i ustalasz reguły, a także czerpiesz z tego zyski. Twoje życzenia są dla innych rozkazem i możesz sobie pozwolić prawie na wszystko. Pamiętaj jednak, że taka pozycja zobowiązuje. Jeżeli nie będziesz brał pełnej odpowiedzialności za swoje rządy” i nadużyjesz swoich wpływów, może wybuchnąć rewolucja!

 

Strzelec

Ukrywanie — Maski — Zwodzenie

Choć życie to nie karnawał w Wenecji, czasem zakładamy maski by coś ukryć lub

odegrać jakąś rolę. Na krótką metę i przy dobrych intencjach może to być intrygujące, zabawne i twórcze. Pamiętaj, jaki masz cel podejmując tę grę.

Karta ta może także oznaczać osobę nieszczerą. Ktoś ukrywa coś przed Tobą i próbuje Cię zwodzić. Miej się na baczności!

Koziorożec

Autorytet — Urzędnik — Prawo— Apodyktyczność

Musisz poddać się narzuconym Ci autorytetom lub zasadom. A jeżeli chcesz z nimi walczyć, możesz to zrobić jedynie stosując się do zasad obowiązujących w ich świecie. Kłótnia z urzędnikiem lub nauczycielem nie odniesie żadnego skutku i przysporzy Ci kłopotów. Spróbuj w formalny sposób przekazać swoje argumenty i cierpliwie czekaj na ich rozpatrzenie.

Wodnik

Przebudzenie — Przeczucie — Wizja — Intuicja

 Nagle spadły zasłony i ujrzałeś świat na nowo. Coś przebudziło Cię z uśpienia bądź za to wdzięczny Po raz pierwszy od dłuższego czasu masz możliwość ujrzeć świat wokół Ciebie w całej jaskrawości. To co do tej chwili umykało Twej uwagi masz teraz przed sobą jak na dłoni. To szczególny czas, który nie będzie trwał wiecznie wykorzystaj go aby osiągnąć pełny wgląd

Ryby

Dostatek — Wygoda — Podróż — Zmiana

Osiągnąłeś to, co potrzebowałeś, aby odczuć jak przyjemne może być życie. Czy już zregenerowałeś swoje siły? Jeśli tak, to może czas na zmiany? Rzeka życia nie może zbyt długo stać w miejscu, bo jej wody stają się mętne. Czeka Cię nieunikniona podróż do kolejnego wymarzonego portu. Zabierz plecak pełen optymizmu i ruszaj!

 

Od siebie życzę Wam wszystkiego dobrego spełnienia marzeń radosnych świąt dla tych którzy je obchodzą a dla tych którzy ich nie obchodzą udanego wypoczynku.

I oby rok 2013 był dla nas lepszy niż 2012 ;)

Całuję i dziękuję że jesteście ze mną i czytacie to co czasem tutaj skrobnę :)

 

13:12, ania.ryby , Horoskop
Link Komentarze (2) »
niedziela, 09 grudnia 2012
Mudra woli -na tydzień 10-16.12.

 

Mudra woli-Cel w umyśle-Potrafię. Zrobię.

Mudra ta pobudza krążenie krwi, wpływa korzystnie na wszystkie organy i wzmacnia Cię na każdym poziomie.

 

Priorytetem w życiu jest stawianie sobie celów, które są dla Ciebie odpowiednie i które dają Ci zadowolenie i radość. Nieważne , czy próbujesz się czegoś nauczyć, coś zmienić, zbudować, uleczyć lub po prostu uprawiasz dowolny sport-podejmujesz życiowe wyzwania małymi krokami. Ustal swój główny cel (najlepiej zapisz go na kartce). Następnie podziel go na mniejsze cele, tal abyś mógł dążyć do niego stopniowo. Zacznij działać natychmiast. ,,Małe,, sukcesy umacniają Twoją wolę i wkrótce entuzjazm poniesie Cię wraz z nią.

 

Każdy mały krok daje satysfakcję i przybliża mnie do celu.

 

Myślę, że ta mudra jest szczególnie teraz dobra, bo święta tuż, tuż. Ważne by wytyczyć sobie cel i powolutku tak jak radzi mudra go realizować. Udanego tygodnia ;)

19:27, ania.ryby , Mudry
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 04 grudnia 2012
Prezenty kto chętny :)

Kto chętny zapraszam :) postaram się do 6 grudnia wysłać Anielskie porady.

Prezenty czas rozdać ;)

Z okazji zbliżających się Mikołajek dla 3 pierwszych osób , które zostawią w komentarzach swojego maila i imię rozkład z kart Anielskich.

Rozkład obejmuję ;

-ogólne przesłanie na rok 2013

-poradę/wskazówkę dotyczącą pracy w 2013r

-poradę /wskazówkę dotyczącą miłości w 2013r

-poradę /wskazówkę dotyczącą zdrowia w 2013r

Zapraszam:)

 

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo