środa, 21 grudnia 2011
Dla Was

Kochani

Zdrowych, wesołych i takich, jakie sobie życzycie Świąt. Niech ten czas będzie dla was przyjemny i ciepły.

Życzę Wam abyście spędzili te Święta nie tak jak nakazuję tradycja, ale w taki sposób, abyście czuli się najlepiej i najszczęśliwiej.

Dziękuję że Jesteście a to mój mały prezent dla Was –Przesłanie świąteczne dla Wszystkich ,którzy odwiedzają mojego bloga.

Karta Prawda i spójność

prawda i spójność

,,Jesteś prowadzona do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerą wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach.

Aniołowie mówią do Ciebie: „Porzuć wszystko, co nieautentyczne i wszelkie działania, które nie odzwierciedlają Twoich najwyższych intencji”. Jeśli coś w Twoim życiu nie wychodzi zbyt dobrze, zechciej oddać to w ręce Boga i Aniołów.

Gdy się otwierasz i uwalniasz niezdrowe sytuacje – światło niebiańskie może w nie wejść. Cuda zawsze się pojawiają tam, gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom. Zobaczysz, że praca, związek, zdrowie, czy tez inne sprawy uzdrawiają się błyskawicznie i w sposób, o jakim nawet byś nie pomyślała.
Przez cały czas Aniołowie w doskonały sposób Ciebie prowadzą do działań, które albo zastąpią daną sytuację na inną i lepszą albo całkowicie ją uleczą. Oczekuj cudu, gdy postanawiasz być „szczerym wobec siebie.”

 

Karta zdrowie

zdrowie,,Dbaj o własne zdrowie, bo to najważniejsza inwestycja życia. Wsłuchaj się we własny organizm i żyj zgodnie z jego rytmem. Kochaj siebie i ludzi a będziesz cieszyć się dobra kondycją.

Troszcz się o swoje zdrowie w młodości , a nikniesz kłopotów na starość,,

 

Wesołych Świąt :)

17:10, ania.ryby
Link Komentarze (2) »
sobota, 10 grudnia 2011
Śmierć w kartach online

Chciałam pokazać jak działa wróżenie online i że nawet, gdy nie mamy namacalnych kart możemy w ten sposób sobie powróżyć.

Rano obudził mnie sygnał karetki pogotowia. Okazało się , że lekarz przyjechał do mojej starszej sąsiadki.

Postanowiłam zapytać kart co się dzieje.

Przeszłość

7 kielichów-Moją sąsiadkę często spotykałam na klatce schodowej –stała przy szybce i wpatrywała się tak jakby widziała tam coś tylko do niej dostrzegalnego.

Mogę powiedzieć, że już od kilku lat Pani, o której mowa żyła we własnym świecie.

Teraźniejszość

5 mieczy-tutaj już wiedziałam, że umarła….i tak faktycznie było. Po kilku godzinach przyjechali po jej ciało ludzie z zakładu pogrzebowego.

Przyszłość

7 monet-ta karta zazwyczaj pokazuje mi stan spoczynku od kanapy po grób…chyba wyjaśniać nie muszę, co oznaczała w tej sytuacji.

7kielichow5 mieczy7monet

Strona do wróżby z kociej talii jest tutaj http://www.catdocmaine.com/tarotcats.html

11:16, ania.ryby , Tarot
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 05 grudnia 2011
W zdrowym ciele zdrowy duch cd..

 

Ból gardła/Zapalenie migdałków

Wewnętrzne przyzwolenie na ból gardła/zapalenie migdałków-,,Miałbym tyle do powiedzenia, ale nie mam odwagi-Boje się wyrazić to, co mam na języku.A przejście nad tym do porządku dziennego też nie przychodzi mi łatwo,,

Lepiej być dziewięć razy zle zrozumianym i raz szczerze, a także bezstronnie wysłuchanym niż dziesięć razy milczeć z powodu lęku i nieufności.

Kiedy boli gardło pora się zastanowić co tak mocno tłamszę w sobie ?Co boję się powiedzieć?

Ból gardła to nic innego jak wielka kula strachu w naszym gardle ,czasem się mówi że ktoś ma ,,gule w gardle,, mniej wiecej tak sobie wyobrażam tą blokade.

 

Nieżyt żołądka/Wrzód żołądka

Wewnętrzne przyzwolenie na nieżyt żołądka/wrzód żołądka-,,Niełatwo to wszystko przetrawić.-Nie umiem sobie z tym poradzić.Muszę nastawić się na coś nowego.-To wszystko dzieję się za szybko-Moim zdaniem nie jestem do tego dostatecznie dobry,,

Wykażmy cierpliwość wobec siebie. Perfekcjonizm to choroba zabójcza.

Żołądek to przede wszystkim miejsce czakry trzeciej to tam własnie czujemy uderzenie strachu w postaciu bólów ,wrzodów czy innych dolegliwości.

Także podpięcia wampirów energetycznych najczęściej mają właśnie tutaj miejsce.

Przeczytałam kiedyś jedno bardzo mądre zdanie które polecam wziąć sobie i do serca i do umysłu-,,Wszystko co robisz w danej chwili robisz na 100% swoich możliwości,,

 

Skóra

Wewnętrzne przyzwolenie na dolegliwości skórne-,,Zalazło mi to za skórę,,

To sygnał że stan skóry świadczy o stanie ciała, umysłu i ducha.

Ropnie

Pojawiają się niczym mały wulkan i świadczą o słabości psychicznej i zranieniu do którego nie chcemy się przyznać przed sobą samym.

Trądzik

To brak akceptacji i nie radzenia sobie z nowymi zmianami w ciele(dojrzewanie)

Alergia

W wielu przypadkach alergia to nic innego jak tłumiona złość ,,Mam alergię na tego człowieka,,

Opryszczka

Powstaje czasami jako reakcja na gniewne emocje,którym towarzyszy skrywany strach.

Swędzenie skóry

To oznaka schorzeń wątroby mówi się ,,To mi leży na wątrobie,, .Ogólnie rzecz biorąc organizm chce się pozbyć tego obciążenia i dlatego wydala je przez skórę.

 

Kolana

Wewnętrzne przyzwolenie na bóle kolan -,,Nie ugnę się-Nie zmienię się.Moje zdanie jest jedyne i właściwe,,

Takie zatwardziałe podejście do życia sprawia że czujemy ból w kolanach. Nie chcemy niczego zmieniać nasze ego kieruję nami a nie my nim i oto skutki odczuwamy na własnym cielę.

 

Plecy

Wewnętrzne przyzwolenie na bóle pleców-,,Więcej już nie udźwignę-To mnie przerasta-Cały dom na moich barkach,,

Kiedy nie umiemy poprosić o pomoc jesteśmy tak zwaną Zosią Samosie czujemy się dosłownie jak człowiek z 10 buław .Dźwigamy świat na swoich plecach a wystarczy poprosić o pomoc i uwierzyć że nie musimy być jedyni i niezastąpieni. Często mamy wokół siebie ludzi którzy chcą nam pomóc ale my uważamy się za jedyną i właściwą osobę która zrobi wszystko perfekcyjnie od początku do końca.

Tym samym skazujemy się na ból na własne życzenie z braku zaufania do drugiego człowieka.

12:50, ania.ryby , Zdrowie
Link Komentarze (3) »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo