sobota, 17 listopada 2012
Kiedy sukces już nie cieszy-10 buław

 

Zbliżają się Święta niektórzy je uwielbiają inni nienawidzą.

Dla jednych to czas gdzie nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na chwilę zapominają o urazach kłótniach dla innych to czas bólu smutku i samotności…a nawet łez i żalu.

Ale o czym innym miał być ten wpis

 Kiedy patrzę na tą kartę w kontekście świąt przypomina mi się moja mama.Całe dni biegania na zakupy w Wigilie od rana praca gotowanie …w domu unosi się para z garnków, mycie naczyń , robienie ciast..znowu mycie i tak w kółko do wieczora do Wigilii.

Mama miała cel zrobić wspaniałą jak na dostępne środki Wigilię cel został osiągnięty tylko że mama siadając do stołu mówiła ,,Jedzcie ja już jestem tak zmęczona że nie mam siły,,

I tyle było z jej osiągniętego celu..nie miała już siły się z tego cieszyć a spełnianie swojej wizji świąt chyba było przyjemniejsze w trakcie niż już w etapie końcowym.

 

Przypomina mi się też inna historia.

Kilka lat temu mieliśmy z mężem jechać na tor koło Poznania zobaczyć Roberta Kubice. Upał był nie miłosierny korek autobus stał prawie 3 godziny w korku więc stwierdziliśmy że te około12 kilometrówpójdziemy pieszo.

Doszliśmy …spoceni zmęczeni ….i tak szczerze mówiąc jak już tam byliśmy rozglądałam się tylko gdzie można kupić coś do picia i gdzie usiąść. Nie miałam już siły cieszyć się tym że zobaczę Roberta.

 

Tak widzę i czuję tą kartę 10 buław.

09:32, ania.ryby , Tarot
Link Dodaj komentarz »
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo