poniedziałek, 23 lutego 2015
Poczucie winy

To bardzo ważne aby nie zatruwać siebie takim uczuciem jak poczucie winy.

Jeśli jest wina to musi być kara a przecież nikt nie chcę zostać ukarany.Myśli są jak magnes więc możemy albo przeprosić osobę wobec , której czujemy się winni, albo zadośćuczynić jej (lub komuś całkiem nie związanemu ze sprawą)w jakiś sposób.Ważne żeby nie zostawiać tego uczucia aby się w nas rozrastało i przyciągało karę.

Czasem czujemy się też winni bez powodu ,bo na przykład jesteśmy bardzo wrażliwymi i dobrymi ludżmi a wtedy zawsze znajdzie się ktoś kto obwinia nas za całe zło jego życia.Chciałabym abyście przeczytali co mówi o tym transerfing i dlaczego warto wyzbyć się tego uczucia.

Spotykam ostatnio wiele osób , które winią się tak na prawdę za nic a są wspaniałymi ,mądrymi ludzmi. Chciałabym aby te osoby zawalczyły o siebie i nie dały zjeść się ,,potworowi,, zwanemu Poczucie Winy bo na prawdę nie warto samemu sobie zadawać ból.

Tylko Wy sami jesteście w stanie poskromić tego ,,potwora,,,ale musicie spojrzeć na siebie i sytuacje obiektywnie i z dystansu .

Zasada.

,,Poczucie winy nieuchronnie rodzi scenariusz ukarania ,przy czym bez wiedzy Twojej świadomości.Szablon postrzegania świata człowieka jest skonstruowany następująco; po zbrodni następuje kara. Kiedy tylko zauważyłeś u siebie najmniejsze oznaki poczucia winy, powinieneś natychmiast pozbyć się tego śmiecia, aby nie niszczyć sobie życia. Żyj  stosownie do swojego Credo, anie będziesz odczuwać żadnej winy.Nikt nie śmie Cię potępiać, jeśli Ty nie uważasz siebie za winnego.Będąc wolnym od poczucia winy, nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której ktoś będzie groził Ci przemocą. Nie ma winy -nie będzie kary.,,

Transerfing rzeczywistości-Vadim Zeland

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo