piątek, 14 lutego 2014
Akcja=Reakcja

Dawno nic nie pisałam bo staram się więcej pisać na nowym blogu http://tajemniceukrytewkartach.blogspot.com/  :)

Dziś temat mało Walentynkowy ale nie mniej ważny. W życiu wszystko jest energią, wszystko ma swoje pole energetyczne nie ważne czy to rzeczy martwe czy żywe. Każda myśl, słowo , uczynek są naładowane energią.

Nie ma czegoś takiego jak nicość ,jest akcja i reakcja. To co czynisz drugiej osobie wcześniej czy pózniej do ciebie powróci. W jakiej formie? Oto jest pytanie ;) Nie koniecznie w takiej samej ,ale już wszechświat zadba o to aby twoja wysłana energia powróciła w najlepszej dla ciebie formie.

Robisz coś dobrego dla drugiego człowieka bądz pewnie ,że to dobro powróci. jestem o tym przekonana bo doświadczam tego na własnej skórze. To dobro nie musi pochodzić właśnie od tej osoby której wysłałeś pozytywną energię ,ale bądz pewien że ono powróci do ciebie w postaci takiej jaka będzie ci potrzebna.

Robisz coś negatywnego ,wysyłasz negatywną energię i cieszysz się ,że znowu się udało. Zapewniam ,że to chwilowa radość i też piszę tu z własnego doświadczenie bo nie należę do świętych i jak każdy w życiu popełniam i popełniałam błędy.

Wszechświat zawsze oddaje to co wysłałeś więc i zła energia powróci do Ciebie ze zdwojoną siłą.

Ktoś może pomyśleć ,,gadanie już tyle razy zrobiłem coś złego i mi się upiekło,, I po części będzie miał racje ale patrząc szerzej i głębiej znajdzie w swoim życiu na pewno chwilę które nazwie ,,pechem,, 

Nie ma takiego czegoś jak ,,pech,, to tylko wraca do ciebie to co wysłałeś wcześniej zgodnie z prawem akcji i relacji.

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo