środa, 05 października 2016
Archanioł Jofiel

Jego imię oznacza ,,Mądrość Boga,,, również ,, Bóg jest moją prawdą,,. Jest zwierzchnikiem królestwa Jowisza,zwanego chesed, któremu przyporządkowane jest miłosierdzie i łaska.Poprzez natchnienie i intuicję Jofiel przesyła ludziom w serca boskie światło mądrości. Działanie Jofiela jest zauważane w ostatnim tysiącleciu wszędzie tam ,gdzie ludzie przybywają  do boskiego zródła w poszukiwaniu światła prawdy.Prawdziwe bogactwo, prawdziwe szczęście i prawdziwe skarby znajdują się w królestwie światła i stamtąd mogą być objawiane i przekazywane światu. Kiedy do człowieka dociera światło przesyłane przez Jofiela ,określa on to jako szczęście, jako szczęśliwy traf, jako łaskę i usmiech losu. Jofiel przesyła radość,zrozumienie i pomaga zrozumieć wyższy, nadrzędny sens doświadczeń życia codziennego. Ten archanioł przekazuje światło objawienia. Ludzie ,którzy chcą rozwijać w sobie to światło  wytrwale i nieustannie, ćwiczą, uczą się przez wiele lat i w końcu zaczynają pojmować wydarzenia swojego ziemskiego życia jako swoiste próby i egzaminy.

Do legionów Jofiela należą niezliczone rzesze aniołów;anioły oświecenia, anioły pokoju, anioły prawdy i poświęcania się prawdzie,anioły objawienia, anioły wiedzy,anioły nauki, anioły służby światłu Chrystusowemu,anioły szczęśliwości,anioły zachwytu i ekstazy,anioły,które otwierają anielskie oko człowieka i wiele innych.

Zródło;,,Wielka Księga Aniołów,, Jeanne Ruland

10:42, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 września 2016
29 września święto Archanioła Michała,Rafała, Gabriela.

Tak,tak to już jutro :)

Anioły ,Archanioły kochamy, rozmawiamy z nimi,prosimy o pośrednictwo i dziękujemy za wsparcie.

Jesli ktoś ma ochotę może jutro szczególnie uhonorować tą Archanielską trójkę,zwykłą modlitwą ,świecą dziękczynną czy chociażby pozytywną myślą .

Dla zainteresowanych klika wiadomości o jutrzejszych jubilatach z książki ,,Wielka księga Aniołów,, Jeanne Ruland

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Zródło-Wikipedia

Archanioł Michał

Jego imię oznacza ,,Któż jak Bóg?,, i symbolizuje doskonałość/kompletność.Michał jest w wielu tradycjach najbardziej znanym i najwyższym rangom aniołem.Widzi się w nim osobistego doradcę i pomocnika Boga, jego prawą rękę. W papirusach Qumranu jest opisany jako Książe Światła. W kabale jest zwierzchnikiem królestwa Słońca, szóstej hierarchii Boga. Jest to królestwo tipharet, królestwo piękności, blasku, równowagi, boskiej świadomości.Michał stłumił bunt Szatana i wypędził go z Nieba (Apokalipsa świ.jana 12, 7-9). Przez ten czyn stał się silnym, świętym patronem i zostało mu przypisane jeszcze więcej czynów bohaterskich , na które nie ma jednak jednoznaczynych dowodów. W średniowieczu stał na straży rytuałów.Jest archaniołem-wodzem współczesnej epoki Wodnika.Wyprowadza ludzkość ze świata materii, wiodąc ją ku prawdziwej duchowo-boskiej naturze, prawdziwej mocy i sile.Jego moc rozrywa mgły zludzeń, wyciąga prawdę na światło dzienne, uwalnia od uwikłań materii i chroni w człowieku zródło boskości.Dzięki swoim zatempom Michał posyła boską wolę, boska siłę i boską wiedzę.Służy mu anielski legion ochrony,anioły wyzwolenia, anioły boskiej woli, anioły władzy, anioły siły, anioły boskiej świadomości,anioły strzeżenia, anioły pilnowania i wiele innych.

Archanioł Gabriel

Jego imie oznacza ,,Siłę/Moc twórczą Boga,,.Gabriel towarzyszy wielkim przemianom,narodzinom,poczatkom.Nazywany bywa również  ,,wielkim budzącym,, i ,,archaniołem poznania,,. Gabriel jest geniuszem lub zwierzchnikiem 9 hierarchii Boga.Podlega mu królestwo aniolów przyporządkowane Księzycowi. Jest  to również królestwo światła i mroku,królestwo biegunowe, w którym siły zachowują równowagę i rytmicznie wywołują nieustanne przemiany.Gabriel rozprzestrzenia światło zbawienia i zmartwychwstania po przez nieustanne wysyłanie sił przemian,odnowienia. W historii obwieszcza nowe epoki i zapowiada nadejście nowych strumieni energii i nowego ducha czasu. Zwiastował Danielowi nadejście Mesjasza.Obwieścił narodziny Jana Chrzciciela.Objawił się Maryi ,aby przekazać jej radosną wiadomość o poczęciu i narodzeniu Jezusa.Podyktował Mahometowi Koran, który stał się Księgą Objawienia.Otwiera niebiańskie wrota na nieustanny rozwój, ewolucję w ziemskim świecie.Inspiruje boską siłę i jest nieustannie gotowy, aby ją odnawiać ,stopniowo wznosić, a przez to służyć rozwojowi człowieka i Ziemi. Wojska niebiańskie, które mu podlegają, mają za zadanie przesyłać we wszystkie sfery nowe, boskie ideały służące harmonii i pięknu.Są to anioły zbawienia,anioły zmartwychwstania,anioły inspiracji,anioły nowych ideałów, anioły harmonii, anioły piękna, anioły różnorodności,anioły nowego ducha czasów,anioły śmierci i ponownego narodzenia,anioły rytmu,anioły równowagi i wiele innych.

Archanioł Rafał

Jego imię oznacza ,,Bóg leczy,,.Rafał jest zwierzchnikiem królestwa archaniołów.Przesyła uzdrowienie poprzez boskie światło. Jest jednym z najbardziej słonecznych,przyjacielskich, wesołych i towarzyskich archaniołów Wspaniałej Siódemki.Przesyła uzdrawiającą siłę Boga, W księdzę Tobita został opisany jako jego towarzysz,który prowadził Tobita i nim kieruje.Rafał pokazuje Tobitowi, jak odpędzić demony i przywraca zdrowie. Przekazał mu ponoć wszystkie księgi uzdrowienia.Przez niego zostały również przekazane szmaragdowe tablice Hermesa Trismegistosa, nazywane również ,, szmaragdową księgą mądrości,,. Stanowi ona bazę wszystkich sposóbów leczenia na wszystkich płaszczyznach bytu i przez to przekazuje również wiadomości z zakresu astronomii,astrologii i medycyny.Rafał inspirował i prowadził wielu wielkich wtajemniczonych pokazując im drogę do doskonałości i świętości.Według większości zródeł Rafał ma słoneczne i radosne usposobienie,ponieważ humor i śmiech są najlepszym lekarstwem w każdej życiowej sytuacji. Kto pielęgnuje w sobie boskie światło, ten otrzymuje z królestwa duchowego pomoc  i odpowiedzi na wszystkie swoje pytania we wszystkich sytuacjach życiowych. Rafał jest wielkim światłem uzdrowienia, uleczenia, błogosławieństw i wtajemniczenia.Do ejgo zastępów nalezy wszystko, co pozostaje w służbie nauki i medycyny, jak również anioły leczenia,anioły chirurgii,anioły radości, anioły życiowej odwagi, anioły błogosławieństwa, anioły wtajemniczenia,anioły świętości,anioły regeneracji, anioły poznania,anioły nauki i wiele innych.

 

Ps.O pozostałych Archaniołach Wspaniałej siódemki wkrótce :)

10:28, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 sierpnia 2016
Rytuał nowiu 1 września 2016

 

Pierwszego wrześnie czeka nas Nów księżyca w znaku Panny. Tego samego dnia zmieniają się nasze lata numerologiczne. Jest to doskonały czas na wszelkie rytuały związane z zakańczaniem i odcięciem tego ,co doskwierało nam w ostatnim roku numerologicznym.

Rytuał odcięcia robię 1 września o godzinie 21. Osoby,które chciałyby się zapisać na taki rytuał powinny zaopatrzyć się w białą świece i zapalić ją o godzinie 21 w intencji połączenia się z energią magii rytualnej, którą będę dla Was wykonywać.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na maila wrozka-ania@wp.pl

Proszę podać swoje imię datę urodzenia ,oraz wymienić rzeczy, problemy, od których dana osoba chcę się uwolnić.

Cena – dowolna.

Pozdrawiam.:)

niedziela, 03 lipca 2016
Joga przy fontannie 2016

Kolejny sezon Jogi przy fontannie w Poznaniu rozpoczęty.

Dla mnie to pierwszy sezon i już wiem ,że nieostatni ;)

Kto mnie znajdzie? :)

Podpowiedz..szukajcie różowek koszulki :)

Buziaki :*

poniedziałek, 27 czerwca 2016
Przesłanie na tydzień 27.VI-3.07 + Chopin

10:54, ania.ryby , Anioły
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 czerwca 2016
Droga do przyjazni z sobą.

Bardzo fajny ,mądry,ciepły filmik.

Obejrzyjcie ,szczególnie jeśli nie akceptujecie siebie:)

Każdy moment jest dobry na zmianę ;)

12:07, ania.ryby , Filmiki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 maja 2016
Podnieś swoje wibracje w tygodniu 16-22.05

Módl się

Módl się.Nieważne czego pragniesz-modlitwa to narzędzie,dzięki któremu twoje prośby zostaną spełnione.Modlitwa to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzie do wzmacniania wibracji, odnajdywania rozwiązań i pozbywania się dysonansów parapsychicznych. To codzienna pożywka dla ducha.Modląc się, proś o wzniesienie duszy na najwyższe możliwe częstotliwości wibracji, by możliwe stało się połączenie z wyższą formą samego siebie, z twoimi przewodnikami i nauczycielami duchowymi.Dzięki temu twoja dusza będzie rozwijać się szybko i równomiernie.Szczere modlitwy zawsze zostaną wysłuchane, zawsze wzmacniać będą wibracje i nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi.Kluczem jest zachowanie modlitw w swym sercu i przekazywanie ich wyższym energiom (zapewni ci to także spokojny sen).

Zródło-Jak rozbudzić szósty zmysł

Autor-Sonia Choquette

piątek, 13 maja 2016
Transerfing na dziś-Poczucie niższości

Kiedy człowiek uświadamia sobie,że nie odpowiada utartym standardom,doznaje poczucia niższości.W porównaniu z kim? Zadaj sobie pytanie;czy chcesz być taki jak wszyscy,czy może jednak chcesz być sobą? Usiłując ukryć swe braki, nie osiągniesz tego. Osiągniesz to, rozwijając swe mocne strony. Każda niepełnowartościowość równowazy się cechującymi Cię zaletami. Brak urody możesz zrekompensować czarem osobistym. Braki fizyczne możesz zrekompensować pewnością siebie. Nieumiejetność prowadzenia swobodnej rozmowy można zastąpić umiejętnością słuchania. Ludziom nieśmiałym mogę poradzić jedno; chroń tę swoją cechę jak skarb. Nieśmiałość dysponuje ukrytym urokiem, jeśli pozwalasz sobie przy tym na luksus bycia ,,cwanym,,

Zródło-Transerfing rzeczywistości Vadim Zeland

środa, 06 kwietnia 2016
7 zasad Huny

Autor Amanda Cass

Ike – świat jest taki, jak myślisz, że jest, ludzie są tacy jak myślisz, że są, los jest taki, jak myślisz, że jest – jesteś twórcą swojego świata. Twoje doświadczenia życiowe są odbiciem Twoich myśli. Gdy zmieniasz myśli – zmieniasz swój świat.

Kala – nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim myśleniu. Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe. Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Makia – energia podąża za uwagą. To, na co kierujesz swoją uwagę (o czym myślisz) – manifestujesz w swoim życiu. Może to być budujące jak i niszczące.

Manawa – teraz jest czasem mocy. Wszystko dzieje się teraz. Wspomnienia o przeszłości lub wizje przyszłości są tylko interpretacją tych zdarzeń w teraźniejszości. Tylko w chwili obecnej masz wpływ na swoje decyzje i wybory.

Aloha – stan istnienia w życiu, w którym umysł serce są jednością w radości. Bycie szczęśliwym w teraźniejszości z.. osobą, samym sobą, całym światem. Ma najpotężniejszą moc sprawczą we wszechświecie. Ma naturę przyciągania.

Mana – cała moc pochodzi z wnętrza. Wewnątrz są Twoje wszystkie możliwości, talenty, marzenia. Masz wszystko to, co jest potrzebne, abyś kreował życie jakiego pragniesz dla siebie. To moc Twojego ducha, autorytet wewnętrzny.

Pono – rezultat jest miarą prawdy. To jakie masz życie odzwierciedla Twoje przekonania. Jest koncepcją dobra, właściwości – wszystko to, co działa jest prawdziwe.

 

Zródło ; http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/7-zasad-huny/

sobota, 02 kwietnia 2016
Zazdrość- Wróżbita Rodin

,,Zazdrość dotyczy braku pewności siebie samej,,


10:27, ania.ryby , Filmiki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo