Blog > Komentarze do wpisu
Gdzie znajdziesz szczęście?


,,Jeśli swoje szczęście złożysz w dłoniach drugiej osoby, ona wcześniej czy później je potłucze. Jeśli dasz jej swoje szczęście,może je odrzucić.

Natomiast, kiedy szczęście pochodzi z twojego wnętrza i jest rezultatem twojej miłości, ty sam jesteś za nie odpowiedzialny. Nigdy nie zdołamy przerzucić na kogoś odpowiedzialności za własne szczęście, tymczasem pierwsze, co robimy podczas ślubu w kościele to wymiana obrączek. Kładziemy gwiazdę na cudzej dłoni, spodziewając się ,że partner nas uszczęśliwi. Nie ma znaczenia, jak bardzo kogoś kochasz i tak nigdy nie będziesz taki, jak chciałby cię widzieć twój partner. To błąd, który większość z nas popełnia na początku każdego związku.

Budujemy poczucie szczęścia w oparciu o partnera a szczęście nie na tym polega. Składamy obietnice,których nie możemy dotrzymać i z góry skazujemy się na niepowodzenie.,,

 

Zródło-Ścieżka miłości-Miguel Ruiz

Ilustracje-Karty Symbolon Tarot

Polecam serdecznie tą pozycję książkową ,jest niewielka formatem a zawiera ogrom tak ważnej treści dzięki , której możemy spojrzeć na siebie z boku i rozwijać się.:)

 

 

wtorek, 25 listopada 2014, ania.ryby

Polecane wpisy

,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo