Blog > Komentarze do wpisu
Znak

Nie chcę być nudna, ale muszę znów podzielić się doświadczeniem ze Talią Świetliste Siły Aniołów.

Przed świętem zmarłych mieliśmy z mężem małą dyskusje. Mąż obstawał przy tym, że musi iść na cmentarz, bo tam i tylko tam są jego zmarli bliscy. Ja miałam nieco odmienne zdanie.

Poszliśmy na grób jego wujka i nagle dookoła mnie i męża zaczął łatać cudowny motylek w kolorze cytrynki

Nie widziałam jeszcze motyla w listopadzie, więc nieco mnie zatkało.

Ponieważ stwierdziłam, że to znak zaproponowałam mężowi żeby zapytał moich kart anielskich, co wuj chciał mu przekazać przez tego motylka.

Wylosował kartę Elohimy Orion i Angelika.

Zaczęłam mu czytać przesłanie aż doszłam do zdania ;

,,Możesz obojętnie gdzie się znajdujesz obojętnie, kiedy,obojętnie, co zaleca norma, obojętnie, jakich wzorców postanowiłeś się trzymać być Tu i Teraz i robić to,czego pragniesz z głębi serca. Na przykład możesz zapalić świecę w intencji tego,kogo akurat masz na myśli –nieważne czy jest popołudnie wczesny ranek czy wieczór,,

I po przeczytaniu tych zdań wszystko było jasne. Modlić z bliskich możemy się wszędzie i każdego dnia .Oczywiście rozumiem potrzebę mojego męża że będąc na cmentarzu czuje bliższy kontakt ze zmarłymi.

Pocichutku mam jednak nadzieje, że to przesłanie anielskie zostanie gdzieś w jego pamięci i w zwyczajne dni także wspomni dusze która odeszła zapalając światełko w jej intencji.

czwartek, 03 listopada 2011, ania.ryby

Polecane wpisy

Komentarze
2011/11/03 13:06:22
Bardzo prawdziwe przesłanie... Ja w tym roku nie miałam możliwości odwiedzić grobów moich bliskich. Ale cały czas o nich pamiętam i staram się dla nich palić światło tam, gdzie wiem, że zawsze ich znajdę: w moi sercu :)
,,Każdy nowy dzień jest nowym początkiem.Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie,,Archanioł Gabriel ŚSA Image and video hosting by TinyPic
Ingrid Tusell Domingo